vztah s velkym "?" ... :(

Príspevok v téme: vztah s velkym "?" ... :(
inLoweee

ani neviem ako zacat, ale viem, ze kazdy prispevok od vas by mi velmi pomohol, kazda rada, prip. vasa skusenost. mam 3rocny vztah pricom kazdy z nas studuje v inom meste /ke,Ba) Teraz prazdniny travime spolu v BA, jedine tieto dva mesiace mozme byt spolu, no priatelovi je to zrejme jedno... Jediny cas kedy sme spolu je ked ideme spat, ked rano vstavame, ked sa ideme najest, akonahle napr. prideme z obedu uteka za kamaratmi a trci pri nich niekedy az do rana (1hod.rano) Je s nimi na internete- jeho argumentom na moju zufalost z toho bolo: "ja som zvyknuty byt na internete" :( Trapi ma i to, ze cele dni hrava na tom internete poker s vlastn.prachmi, mozno i toto je pricina toho vsetkeho-zavisost, alebo co. Sem tam sa pride najest a so "zasobami" opet uteka na net. Ja uz nemozem zniest 4 steny, kamosov tu nemam nakolko ja studujem v KE, takze max. sa sem tam vyberiem do mesta prejst :( sama :( ... Nehovorim, ze je tak vzdy, boli sme 3krat v kine, resp. niekedy na nakup, ale to je vsetko... neviem co si mam o tom mysliet. On vie, ze ma to trapi, ale nic pre to neurobi... Akoby nemal zaujem nieco menit, ked mu je na nete s kamosmi a s pokrom tak fajn,... ale moja trpezlivost vrcholiii .... A par krat som aj navrhovala program, ist k vode, na kupko a tak, no stale si nasiel vyhovorku. Zajtra uz planujem ist sama na Zlate piesky, lebo sa v tej izbe zblaznim :((pre info mame obaja takmer 21r.) Poradte prosim, som tu sama a ani sa nemam s kym porozpravat o tom.... :(

InLoweee

ahoj123: ..mas pravdu, som stale "male decko" co sa konecne nevie rozhodnut a dava energiu do niecoho, co nema ziadnu hodnotu. Ale neboj, moje srdce si to uz nedavno zacalo uvedomovat /aj napriek laske/ a verim, ze casom sa z neho ten cit postupne vypari...

InLoweee

zuuzu: ahoj, dakujem za opytanie, dlhsie som tu nebola, lebo som si robila skusky (chvalabohu uz mam vsetko za sebou a uspesne)... ako je to medzi nami napisem neskor, lebo sa prave chystam von. Takze az pridem, napisem. zatim paa

InLoweee

rony26 -dakujem, pri tvojom prispevku mi zaliali tvar slzy, vystihol/a si moje pocity, moje trapenie...a mas pravdu, je len otazkou casu,...

ahoj123

vy ste: jedno vacsie decko ako druhé,sorry ale to je moj nazor.....uz davnejsie som ti tu pisala,ale tebe darmo pisat rady,poucis sa raz sama na vlastnych chybach-a chybou bolo ze uz vtedy v tej BA si sa hned na neho nevykaslala,lebo teraz zistujes ze chlap sa nezmeni,mozno ano,ale max na par dni,tyzdnov :( .... ty mas na lepsieho a drzim ti palce,si dobra dusa,no dobri ludia to v zivote paradoxne nemaju lahke....pa

rony26

no inLoweeee ja sledujem tuto temu od zaciatku a od zaciatku ti drzim palce...ani neviem kolko mas rokov, ale to je nepodstatne, rozhodne z tvojich prispevkov vidiet, ze si rozumna baba, ktora si ale podla mna zasluzi viac...aj z tvojho posledneho prispevku je jasne, ze od vztahu ocakavas rozhodne viac a tvoje predstavy sa lisia od toho co momentalne prezivas...ty budes taka citlivejsia romanticka dusa co vie lasku rozdavat, ale zaroven ju potrebuje aj citit z tej druhej strany...a myslim, ze toto ti hlavne chyba, akasi spätná vazba...akoze nenapise, neozve sa, kasle na teba a potom sa objavi a jedine co mu beha po rozume je sex...no tak to je egoizmus, to si pomenovala spravne...teda nechcem ho tu sudit, nepoznam ho, ale stojim si za tym, ze si inteligentna baba a to co tu opisujes urcite nie su nejake skreslene vymysly...a fakt si myslim, ze mas na viac, ze tento vztah doziva a je len otazkou casu kedy sa stretnes zoci-voci so skutocnou laskou...kazdopadne ti drzim palce nech si stastna,s nim ci bez neho
"Zápor lásky je v tom, že i keď človek niekoho miluje, nemusí byť s ním ešte šťastný." (August Bebel)

purblanka

ach dievča,máš to ťažké.Dnes som si to všetko prečítala.Máme to my ženy,čo??Každý hľadá veľkú lásku,a keď ju už má,tak si ju neváži.Je to smutné.Keby nebol internet,bolo by lepšie,?Keby sa dal zapnúť,len tak na hodinu denne...........Naše lásky tu toľko času premrhajú,a potom sú zbytočné hádky.No dievča držím palce.......Si mladá,ale máš na viac.Vyjdi si von s kamarátkami,nejak ten čas venuj niečomu,čo máš rada,nejakým koníčkom.Keď sa bude pýtať,ako si trávila čas,aby si mu mohla povedať,aký pekný deň si mala-možno by sa chlapec snažil viac.............no aj tak som zvedavá na pokračovanie.Daj vedieť,čo je nové.