vztah s velkym "?" ... :(

Príspevok v téme: vztah s velkym "?" ... :(
inLoweee

ani neviem ako zacat, ale viem, ze kazdy prispevok od vas by mi velmi pomohol, kazda rada, prip. vasa skusenost. mam 3rocny vztah pricom kazdy z nas studuje v inom meste /ke,Ba) Teraz prazdniny travime spolu v BA, jedine tieto dva mesiace mozme byt spolu, no priatelovi je to zrejme jedno... Jediny cas kedy sme spolu je ked ideme spat, ked rano vstavame, ked sa ideme najest, akonahle napr. prideme z obedu uteka za kamaratmi a trci pri nich niekedy az do rana (1hod.rano) Je s nimi na internete- jeho argumentom na moju zufalost z toho bolo: "ja som zvyknuty byt na internete" :( Trapi ma i to, ze cele dni hrava na tom internete poker s vlastn.prachmi, mozno i toto je pricina toho vsetkeho-zavisost, alebo co. Sem tam sa pride najest a so "zasobami" opet uteka na net. Ja uz nemozem zniest 4 steny, kamosov tu nemam nakolko ja studujem v KE, takze max. sa sem tam vyberiem do mesta prejst :( sama :( ... Nehovorim, ze je tak vzdy, boli sme 3krat v kine, resp. niekedy na nakup, ale to je vsetko... neviem co si mam o tom mysliet. On vie, ze ma to trapi, ale nic pre to neurobi... Akoby nemal zaujem nieco menit, ked mu je na nete s kamosmi a s pokrom tak fajn,... ale moja trpezlivost vrcholiii .... A par krat som aj navrhovala program, ist k vode, na kupko a tak, no stale si nasiel vyhovorku. Zajtra uz planujem ist sama na Zlate piesky, lebo sa v tej izbe zblaznim :((pre info mame obaja takmer 21r.) Poradte prosim, som tu sama a ani sa nemam s kym porozpravat o tom.... :(

stelina

In Loweee, presla som skoro vsetky prispevky,skoro...je toho vela:)a myslim,ze nemusis mat ziadne vycitky,ak odides hoci aj hned. ak niekto zacne s tym,ze si nieco urobi,lebo ty chces ist domov, tak to nie je v poriadku, resp.ten clovek nie je v poriadku. Urcite ta niekde inde caka stastie... :)

InLoweee

ach babenky, ja sa uz citim taka zmagorena, unavena z toho vsetkeho, strasne uz chcem ist domov, no priiiserne sa bojim, ze si nieco urobi (ja ho poznam,tak viem, ze by toho bol schopny,aspon do istej miery ano a potvrdil mi to kedysi aj jeho brat), bojim sa reakcie jeho rodicov, lebo je to ich milacik, no najviac sa bojim vycitiek v pripade, ze by si naozaj nieco urobil. Ostala som teda tu, ale s OBROVSKOU nechutou, len preto, aby som po tych 6 dnoch mohla potom pokojne spavat, a nie s vycitkami. Akuraat ze teraz spime oddelene, lebo nemam chut byt pri nom, spravam sa max. ignorantsky -co je pre mna da sa povedat rarita! Este vcera vecer mi hovoril, ze mi dokaze, ze ma lubi, ze mu na mne naozaj zalezii, ze naozaj chce ostat so mnou do konca zivota, mat spolocnu rodinu - ze nikdy o tom nesnival s inou, ale ze len so mnou, len so mnou si vraj vie buducnost predstavit (a ze tamta bola len chvilkovym zabitim nudy), preto mi vraj nikdy nedokazal dat koniec, aj ked sme boli pohadani mojou vinou... No jasne, rozpravocky sa lahko vypravaju, no spravidla su len idylkou! Cely dnesny den okolo mna "skace", az mi je to z jeho strany umelee.. Prave dnes som dostala "cervenu" a bolo mi strasne zle, krce, slzy, teplota, vracanie- no ako stale, len dnes to bolo asi najhorsie co som zazila :( som myslela ze zomriem, ani tbl. mi nepomahala. Tak sam od seba mi zohrial vodu, dal do flase a na brusko, robil mi papat, hladil ma, plakal so mnou, ked videl ako sa krcim na posteli...aj kamosov, co ho dnes traja volali von "okaslal", ani na poker nesiel -co planoval,akurat ze prave je niekde v obchode a nakupuje mi ovocie :(
Ja mu to ale tooto vsetko neverim (aj ked ma to trosku trapi, ze sa snazi a ja to ignorujem, ale inak to uz nejde), lebo je to len chvilkove, ziadny chlap by nedokazal takto skakat okolo zeny dozivotne a v podstate ani po tom takto netuzim, musim len pretrpiet tieto posledne dni a potom uz snad pojde kazdy svojou cestou - ja KE, on smer BA: bude skola, nove povinnosti, tak sa budeme zainteresovavat prave do toho...caka nas bakalarka a mna caka kopec prace spojene s nou... potrebujem ist do toho s cistou hlavou a nie s pripadnymi vycitkami, slzami a pod :( uz som toho cez prazdniny zazila dost, viac uz nepotrebujem....som tiez len clovek

bodocka

ahoj Inlowe... no som necakaala ze tu najdem tolko prispevkov..ale zlych! velmi ma to mrzi, co sa ti stalo, muselo ta to riadne vziat, este aj to, ked zacal plakat a vyhrazat sa.. boze to je take daco, na co clovek nazabudne nikdy:( no ale bolo uz kooooonecne nacase.... aj tak by nebol verny, aj keby nemal tu s ktorou si pise, mal by dalsiu... ked ty si dufala ze sa to zmeni a ja som ti raz napisala, ze sa musi stat nieco fakt zle aby si konecne cuvla od neho.. toto nebola sranda, a zbytocne si bola s nim... niektori ludia vedia hrat dlho presvedcive divadlo, neverim ze volakedy bol taky dobry.. no ale to necham tak... nezasluzi si ta vobec, a konecne vysla pravda najavo! dufam a aj si myslim ze najdes lepsieho chlapca, lebo na svete aj na Slovensku su lepsi chlapci:))) len sa nenechaj zmanipulovat ako ti aj tu pisali a mysli na to stale, aby si nemala makke srdce! to je dolezite. a ak by daco bolo, tak nam napis, som aj ja velmi zvedava... drzim ti palce, lebo teraz su to tazke chvile...

SiSA89

fúúúha no teda..sila...ak ti môžem poradiť..choď domkov ako si plánovala..a neboj sa chlapec si nespraví nič..na to je príliš zbabelý ..keď sa niekto takto vyhráža chce len vydierať toho druhého ..nedaj sa!!!ja som podobné vydieranie zažila so strany mojho bývaleho priteľa ..pritom on sa rozišiel so mnou..(dôvod bol taký,že ja som bola cez týžden v škole v BB resp.dal mi ultimátum on alebo škola)po dákom ani nie mesiaci mi začal vypisovať ,že ho to mrzí ,že sa chce vrátiť..nuž ale ja už som nechcela predsa nie som dáka bábka v jeho rukách..a uvedomovola som si,že takého chalana som príliš dobrá..v tom čase akurát umieral jeho strýko tak mi detailne opisoval v akom stave sa práve nachádza..a ako on to tažko nesie...keď videl ,že ani to nepomáha ..tak mi začal vypisovať,že pôjde na misiu (nakoľko je vojak) a tam sa nechá zastreliť...samozrejme,že som tieto jeho reči brala s velikááááááááánskou rezervou a ani som na to nereagovala...po zhruba 2 týždnoch mi prišla od neho správa ,že si nahmatal hrčku a že sa bojí,že ma rakovinu .Úprimne neverila som ani pol slova,keďže viem,že on je schopný vymyslieť si hocičo....V tej dobe som sa začala stretávať s mojím terajším priateľom a ďakujem bohu,že som sa nedala zmanipulovať hentým hajzlíkom a prežívam nádherný vzťah.Síce bývame od seba 180 km ale teraz cez prázky sme spolu skoro stále.On si robí doktorát ja som druháčka na VŠ tak dúfam,že cez šk.rok budeme spolu min.tie 2 dni v týždni ako min šk.rok.Toto všetko som ti písala pre to,aby si sa nebála spraviť ten najdôležitejší krok a to opustiť ho definitívne...isto si skvelá baba ktorá si zaslúži niekoho lepšieho a uvidiš,že s odstupom času sa budeš sama čudovať ako si mohla tak dlho znášať jeho správanie k tebe.Prajem Ti veeeeľa štastia:) .

fialka26644

Janka prosim ta len mu neskoc znova na lep.....´jemu zalepilo a vyhraza sa? ze sa zabije? to je uboziak jeden,nech ide do prdele!prepacte ze uz takto pisem ale ja viem presne co to je ja som zazila skoro to iste,mozno horsie,mne sa byvaly vyhrazal ze da zabit on mna,totiz ma takeho kamosa co by to kludne urobil,ale to uz je jedno,dostala som rozum a bojovala som....teraz som stastna v krasnom vztahu,s tym pravym :) maj rozum aj ty,s takymto clovekom by si sa len trapila,tak ako aj ja som sa trapila,a teraz lutujem aka sprosta som bola,a hambim sa sama pred sebou,naozaj !!! pocuvaj uz rady od starsich skusenejsich ....neolutujes......

zuuzu

Ahoj Janka..neviem ani čo napisat...prečo su ty chlapy..taky drbn*ty:(na jednej strane si robi čo chce, ked ma v tebe istotu...ze mu vsetko zhltnes aj s navyjakom..ale ako nahle aj ty ukazes..ze uz dost ze stacilo...tak uz mu zacina lepit..a uz ti zacina vreviet...hluposti ze sa zabije...ale ze ty kolko krat si pre neho plakala..sedela na intraku..to h o vobec vobec netrapy?Ze ty si sa nudila?Trapila?A on si robil co ch cel?????Nemam slov....

InLoweee

ahojte babenky moje zlatee.... mno pisem teraz lebo nebolo casu od tej hadky-zoci voci. Pisem teda ako to dopadlo :( ...uz uz po mna isiel kamarat ze mi pomoze s taskami na vlak, no tesne pred nim dorazil "moj" na izbu s takym prekvap.pohladom, ze co sa vlastne deje. Ja ze idem domov, akurat som si balila poslednu vec-notebook. On na to ze nejdem, proste ze nie, a ja mu na to ze uz je neskoro. On, ze co sa stalo a vtedy som mu to vsetko trasucim sa hlasom vyklopila, kto je ta zenska, a co som si precitala, ze jej pisal a ze idem domov, ze mu vytvorim priestoor pre nu. Ostal zarazeny ako este nikdy - prisiel ku mne a rozplakal sa, ze na nu kasle, ze jej take pisal, ked sme boli riadne pohadani a hrozil rozchod, ze nikdy to s nou nemyslel vazne, ze to bolo len z nudy a ze lubi len mna, ze nech nejdem domov, prehovaral ma. Ja so slzami v ociach som si stala na svojom, ze proste idem. Ze uz nevladzem a toto trpiet dalej nechcem. (Kamos medzitym pocul ze sa rozpravame tak ostal na chodbe). "moj" mi dokonca sluboval, ze cele dni ostane so mnou, ani na poker nepojde, len nech nejdem domov a plakal nadalej. Za ten cas co ma drzal, objimal, a vysvetloval mi to vsetko mi usiel vlak a bol posledny :( takze som ece musela ostat tu, ci som chcela ci nie:( .. no tvrdila som, ze zajtra najskorsim vlakom idem - on uz nemohol, vstal s placom, vzal si veci (okrem mobilu a dokladov) iba peniaze a ze ide prec, ze ho uz nik neuvidi. Ja som v takom soku ostala ako nikdy, nakoniec ho kamos dotrepal na izbu, ked videl v akom stave je,a ten "moj" ece poznamenal, ze ked ja sa s nim rozidem al. odidem domov, ze si nieco urobi, proste ze uz nema zmysel ten jeho zivot takto... :( ...aj siel po nozik, ale kamos ho skrotil, ja som sa sla zblaznit -ako z hororu :( a to ece aj flasu vody rozbil, co si bol kupit... A ako je to teraz? Chcem ist domov, no bojim sa, ze by bol fakt schopny niecoho, a potom co jeho rodicia na mna? alebo keby to skoncilo uplne najhorsie asi by som mala vycitky do konca zivota :( ...Ci vydrzim ece 6 dni tu a potom budem mat uz pokoj... neviem :( vsetko je to tazke, ale jeho dotyky, resp. bozky uz asi neznesiem.... Tak len tolko, idem sa osprchovat a bubat - narocny den som mala.pa

rony26

mrzi ma to :-(...tiez som sledoval ako sa ti dari a tesil som sa ako sa to zlepsuje poslednou dobou... nuz ale toto je silna kava...ale aj tak neda mi nespytat sa... nemohla to byt len taka internetova znamost? urcite sa aj stretavali?...je to vlastne jedno,aj keby si s nou "len pisal" tak je to svinstvo ak ma vztah, s osobou ktora ho lubi...tak sa drz...teraz uz aspon vies, ze to nebol vztah s velkym otaznikom, ale bohuzial s velkym hajzlom (slusne napisane)

fialka26644

ahoj Janka.....držím ti palce...aj mne si sympatická,čítala som všetky príspevky.....ľutujem to čo si zistila,ale je to na jednej strane len dobre,aspoň sa ti už konečne fakt otvorili oči,síce to bolí,ale ľahšie zabudneš keď ho budeš nenávidieť.......a uvidíš,ten pravý ťa ešte len čaká,a keď ho nájdeš budeš šťastná,že to takto dopadlo,píšem z vlastnej skúsenosti .......papa