vztah s velkym "?" ... :(

Príspevok v téme: vztah s velkym "?" ... :(
inLoweee

ani neviem ako zacat, ale viem, ze kazdy prispevok od vas by mi velmi pomohol, kazda rada, prip. vasa skusenost. mam 3rocny vztah pricom kazdy z nas studuje v inom meste /ke,Ba) Teraz prazdniny travime spolu v BA, jedine tieto dva mesiace mozme byt spolu, no priatelovi je to zrejme jedno... Jediny cas kedy sme spolu je ked ideme spat, ked rano vstavame, ked sa ideme najest, akonahle napr. prideme z obedu uteka za kamaratmi a trci pri nich niekedy az do rana (1hod.rano) Je s nimi na internete- jeho argumentom na moju zufalost z toho bolo: "ja som zvyknuty byt na internete" :( Trapi ma i to, ze cele dni hrava na tom internete poker s vlastn.prachmi, mozno i toto je pricina toho vsetkeho-zavisost, alebo co. Sem tam sa pride najest a so "zasobami" opet uteka na net. Ja uz nemozem zniest 4 steny, kamosov tu nemam nakolko ja studujem v KE, takze max. sa sem tam vyberiem do mesta prejst :( sama :( ... Nehovorim, ze je tak vzdy, boli sme 3krat v kine, resp. niekedy na nakup, ale to je vsetko... neviem co si mam o tom mysliet. On vie, ze ma to trapi, ale nic pre to neurobi... Akoby nemal zaujem nieco menit, ked mu je na nete s kamosmi a s pokrom tak fajn,... ale moja trpezlivost vrcholiii .... A par krat som aj navrhovala program, ist k vode, na kupko a tak, no stale si nasiel vyhovorku. Zajtra uz planujem ist sama na Zlate piesky, lebo sa v tej izbe zblaznim :((pre info mame obaja takmer 21r.) Poradte prosim, som tu sama a ani sa nemam s kym porozpravat o tom.... :(

alzbee

InLoweee: nikdy nie je neskoro svoje rozhodnutie zmenit! to, ze si dala tvojmu priatelovi druhu sancu neznamena, ze ked on bude teraz sekat dobrotu, tak ty s nim musis navzdy ostat...keby si s nim ostavala len kvoli tomu, ze si mu dala tu sancu, tak by to bolo nefer aj voci nemu, aj voci tebe samej...chapem tvoje pocity, lebo predsa-3roky nie su kratka doba a jednak ste na seba uz zvyknuti a zrejme si aj sama zo seba prekvapena, ze ti mysel zamestnava iny chalan. Ale ak tvoje pocity voci tomu "kamosovi" budu narastat, tak sa im nebran len kvoli tomu, ze by si sa bala zmeny...drzim palce:))

winki

nemozes sa takto trapit. Ber toho svojho trochu s nadhladom proste ked sa neozvej povedz si nevadi a nemysli nato bud stastna a ono sa to samo casom nejak ukaze. Teraz sama nevies co chces tak ani nic nevyriesis. Raz pride den a ty si uvedomis ako dalej.

InLoweee

no awojte, postupom casu moja tema raz zapadne :) .. heh, pisem, lebo ma tak napadlo, nudim sa doma... nedavno som dosla od kamosa, bola som u neho pozriet nejake fotky, co ma, a teraz len premyslam... Ten moj sa mi akosi prestava ozyvat, vcera mi nevolal, v noci na nete bol, neodpisal, ktovie, mozno cakal, ze napisem ja, alebo co, no ked som ho videla len prihlaseneho myslela som ze nechatuje.. dnes rano som si akurat vsimla rp od neho s odpovedou na moju predvcerajsiu otazku (nepodstatnu), "ale nic"... a v priebehu tyzdna boli dni kedy sa mi fakt vobec neozval...ja vam neviem, mam poslednu dobu zmiesane pocity, lebo vosiel do mojho zivota i ten moj "kamos" s ktorym si brutalne rozumiem uz zopar rokov, teraz intenzivnejsie,...stale teraz nad tym vsetkym premyslam, nieco ine mi hovori srdce, nieco ine rozum...proste milujem svojho, no po tom vsetkom co som si s nim odzila sa mi trochu odcudzil, znechutil, stale ked som s nim, uz 3 roky- necitim pokoj, harmoniu, stale je to o tom, ze sa bojim, ze ked nieco poviem, nebude sa mu nieco pacit, pretoze ako som i pisala, stale proti mne nieco ma, raz ze som nudna, potom ze kecam o skole a on tu temu neznasa, podla neho "vraj mam o skole kecat s niekym inym" :( raz sa urazi, inokedy mi vynadaa.. zato ked som s tym kamosom, sa citim tak stastna, pokojna, usmievam sa, jednoducho uzivam si ten klud, ktory pri mojom, resp. v rodine nemam, a posledne tyzdne cele dni len premyslam, nad oboma, nad sebou,... mozno som mala predsa len ukoncit ten vztah a byt aspon zopar mesiacov volna, nech sa mi precisti mozog,.. tak strasne tazke to je,...vsetko po com mi moje srdiecko priahne je to, co mam u kamosa, no na druhej strane to moje srdiecko stale patri len tomu mojmu :(( ... ani neviem ci ste pochopili co sa snazim vysvetlit,...viem,ze mozno nie je spravne taketo uvazovanie nad inym clovekom, pokial mam priatela, ale verim ze mi to Boh odpusti, nakolko sam vidi, ako sa pri terajsiom trapim (trapila sa) :( ... aa perlicka na zaver, ten kamos je moj byvaly z pred 6 rokov (boli sme vtedy len deti, uplne ine zmyslanie, teraz mi ten clovek imponuje jeho nazorom na zivot, na svet, na lasku, je to proste iny clovek, nez bol predtym, a myslim si ze i ja) :(( ... tak, vyliala som si dusicku, uz dlhsie som chcela o tomto napisat, no akosi som sa bala, je to len vo mne uz dost dlho a potrebovala som to dat von, uz mi to prerastalo aj hlavou.a mozno by mi neprerastlo, keby sa mi pred niekolkymi mesiacmi kamos nepriznal, ze az teraz zistil, ze zo vsetkych jeho ex (asi sme 4), som bola ta, s ktorou by chcel opet byt spolu, nakolko som bola a som jednoduchou, skromnou babenkou, ze asi potreboval dospiet, kym si to uvedomil... len ktovie, ci to myslel uprimne... nie som naivna, takze pripustam i tu moznost, ale podla toho ako ho poznam, by som skor povedala, ze to myslel vazne...

...tak asi taketo problemy mi teraz viria hlavickou, srdieckom... kedy ja uz konecne budem stastna bez akychkolvek vycitiek, problemov a obav?... sama som zvedava...

InLoweee

ano, uz je na intraku, v piatok (min tyzden cestoval) dokonca i bol schiopny prist ku mne doobedu od 7rana do 12, o pol jednej mu siel vlak :) prisiel aj pre moju fotku, lebo tu co ma na intraku tak chytila nejaky cudny odtien, akoby ju slnko vytahalo :D tak si vzal rovno dve :) .. a inak sa to da, uz sme vo svojich studentskych kolajach, kazdy svoje povinnosti, telefonat 1-2x denne, teraz som i chora, cize aj castejsie. Len ten poker amsti stale :/ to sa mi nepaci, ale uz to nereisim, lebo tam niesom... ach a ece na vyrocie chcel pokrove karty :) maniak jeden,... 20.oktorba mame .)

InLoweee

no ahojte :D akurat som si po dlhom case otvorila tuto temu-zdalo sa mi ze zapada prachom a hned na to zuzu napisala :)) aka nahoda :)

mozem pisat len pozitivne veci, nemam na neho krive slovo. Je pozorny, co doteraz nebol. Ja som uz v KE na iternate, on je doma, no kazdy den ma pride navstivit (50km minimalne) :) vcera mi dokonca doniesol palacinky, co jeho mamka robila :) teraz ho takisto cakam, uz ide MHD smerom k mojmu intraku :) zatial je vsetko dobre :) aj komunikuje so mnou ako s partnerkou, nie ako s nejakou handrou -ako to bolo kedysi.. ja len dufam, ze mu ta neprijemna skusenost (a teda i moja) dala konecne rozum hodneho chlapa. uvidim, budem sem este prispievat :)

bodocka

no ale tak mozes este pribrat:) napriklad ked budes mat dieta alebo proste sa ti to nejak vyrovnana :) ale mylsim ze je to i tak lepsie ako byt tucny. su s ty spojene choroby, a celkovo je to pre cloveka zle.
diky za to ohladne zapisneho listu. no aj tak mi to v hlave vrta lebo som si ho poznacila ako daco dolezite a potom zabudla úplne co s nim...
no som chcela vediet ze ci je s tebou v kontakte. a tak by aj dobre bolo keby si zabudla na jeho narodeniny:)) he ale nechcem byt zla:) no a som ti uz neodpisovala poobede lebo som sla uz prec.

InLoweee

bodocka

no ja uz mam 21 v januari a nemozem pribrat :( ... takze asi po ocinovi, ako aj ty vravis.

Zapisny list- hm no neviem, ja ked som sla na zapis, tak som si vzala so sebou len index a ustrizok o zaplateni zapisneho. a tam nam dali nejake papiere, co sme vypisovali. asi tak :)

a jasne, ten moj sa ozyva stale, kazdy den, vcera mal narodeniny, skoro som zabudla, ece ze pripomienku som mala v mobile :) no hanba mi :D ...lebo darcek som mu kupovala uz cez prazdniny,ked si nieco vybral, cize asi preto mi to vyfuklo z hlavy. A zajtra ma prist domov, tak som zvedava co bude, tvrdil ze uz v pond. sa uvidime, aj ked pride vlakom neskor vecer, som zvedava.