vztah s velkym "?" ... :(

Príspevok v téme: vztah s velkym "?" ... :(
inLoweee

ani neviem ako zacat, ale viem, ze kazdy prispevok od vas by mi velmi pomohol, kazda rada, prip. vasa skusenost. mam 3rocny vztah pricom kazdy z nas studuje v inom meste /ke,Ba) Teraz prazdniny travime spolu v BA, jedine tieto dva mesiace mozme byt spolu, no priatelovi je to zrejme jedno... Jediny cas kedy sme spolu je ked ideme spat, ked rano vstavame, ked sa ideme najest, akonahle napr. prideme z obedu uteka za kamaratmi a trci pri nich niekedy az do rana (1hod.rano) Je s nimi na internete- jeho argumentom na moju zufalost z toho bolo: "ja som zvyknuty byt na internete" :( Trapi ma i to, ze cele dni hrava na tom internete poker s vlastn.prachmi, mozno i toto je pricina toho vsetkeho-zavisost, alebo co. Sem tam sa pride najest a so "zasobami" opet uteka na net. Ja uz nemozem zniest 4 steny, kamosov tu nemam nakolko ja studujem v KE, takze max. sa sem tam vyberiem do mesta prejst :( sama :( ... Nehovorim, ze je tak vzdy, boli sme 3krat v kine, resp. niekedy na nakup, ale to je vsetko... neviem co si mam o tom mysliet. On vie, ze ma to trapi, ale nic pre to neurobi... Akoby nemal zaujem nieco menit, ked mu je na nete s kamosmi a s pokrom tak fajn,... ale moja trpezlivost vrcholiii .... A par krat som aj navrhovala program, ist k vode, na kupko a tak, no stale si nasiel vyhovorku. Zajtra uz planujem ist sama na Zlate piesky, lebo sa v tej izbe zblaznim :((pre info mame obaja takmer 21r.) Poradte prosim, som tu sama a ani sa nemam s kym porozpravat o tom.... :(

InLoweee

LoveHurts

ano pametam si ta, ako si pisala skor. A teraz ti dakujem, ze si ma podporila v moje rozhodnutie. pravdu povediac sa i bojim, ze som urobila chybu, ze raz to budem lutovat, ale nejako mi to nedalo a srdiecko kazalo predsa dat tu jednu sancu. V kazdom pripade je mi luto, ze niekto zaziva to iste, resp. podobne...snad sa i na nas "laskou sklamanych" raz usmeje slniecko :) .. Drzim ti palce.

winki

Love Hurts....ked som si toto precitala musela som plakat...ja je to uplne to iste. 2 roky plne obmedzovania sa 2 roky bez styky s kamaratmi 2 roky odpustania jeho klamstiev a teraz aj ked velmi chcem sice on zase spravil chybu on uz nechce a ja som na pokraji zrutenia. neviem ako dalej som sama bez neho bez priatelov uplne sama.

LoveHurts

ahoj InLowee..
neviem ci si ma pamätas, na zaciatku tejto diskusie som ti pisala, ze zazivam to iste.. a ako aj u teba aj u nas sa toho vela zmenilo.. aj ze neuveritelne ze mozno je na svete niekto kto zaziva to iste ako aj teraz..
Uplne ta chapem v tom,ze mu chces dat druhu sancu.. Aj ja som sa tak rozhodla,problem je v tom ze on ju uz asi nechce..
Proste tri roky su tri roky,a urcite ked si zacnes v pamäti prehravat ako bolo predtym krasne,.. vtedy sa mne osobne tlacia slzy do oci.. a placem aj pol dna v kuse.. kedze teraz musim byt doma, som po operacii.. takze sa idem zblaznit,nechodim vobec medzi ludi,takze ani to tomu moc nepomaha..najhorsie ze sa to stalo prave teraz,ked ho najviac potrebujem.. som jednoducha na dne,takyto pocit by som nepriala ani najhorsiemu nepriatelovi..
Ale aj tak,ja tomu vasmu vztahu verim.. pretoze si myslim ze to je podobne/ak nie takmer rovnake/ ako u nas.. Urcite ho milujes, on lubi teba.. mozno si len potrebujete od seba oddychnut.. Ved v tejto dobe uz je pomaly neuveritelne aby par zostal spolu viac ako dva roky..a nie vzdy je vsetko super,..
Urcite ti poriadne ublizil,to viem,aj mna by to bolelo..ale viem aj to ze by som urobila to iste..dufala by som v to ze sa zmeni..aj ked u nas je to minimalna sanca.. a ako kazdy pise nechaj ho,..hm kazdy mi tu bude asi nadavat, ale robis dobre.. sancu si zasluzi.. a mozno to ani nie je zdaleka posledna sanca ktoru mu davas..
ale zivot je taky,.. musis bojovat o to co milujes..

LoveHurts

ahoj InLowee..
neviem ci si ma pamätas, na zaciatku tejto diskusie som ti pisala, ze zazivam to iste.. a ako aj u teba aj u nas sa toho vela zmenilo.. aj ze neuveritelne ze mozno je na svete niekto kto zaziva to iste ako aj teraz..
Uplne ta chapem v tom,ze mu chces dat druhu sancu.. Aj ja som sa tak rozhodla,problem je v tom ze on ju uz asi nechce..
Proste tri roky su tri roky,a urcite ked si zacnes v pamäti prehravat ako bolo predtym krasne,.. vtedy sa mne osobne tlacia slzy do oci.. a placem aj pol dna v kuse.. kedze teraz musim byt doma, som po operacii.. takze sa idem zblaznit,nechodim vobec medzi ludi,takze ani to tomu moc nepomaha..najhorsie ze sa to stalo prave teraz,ked ho najviac potrebujem.. som jednoducha na dne,takyto pocit by som nepriala ani najhorsiemu nepriatelovi..
Ale aj tak,ja tomu vasmu vztahu verim.. pretoze si myslim ze to je podobne/ak nie takmer rovnake/ ako u nas.. Urcite ho milujes, on lubi teba.. mozno si len potrebujete od seba oddychnut.. Ved v tejto dobe uz je pomaly neuveritelne aby par zostal spolu viac ako dva roky..a nie vzdy je vsetko super,..
Urcite ti poriadne ublizil,to viem,aj mna by to bolelo..ale viem aj to ze by som urobila to iste..dufala by som v to ze sa zmeni..aj ked u nas je to minimalna sanca.. a ako kazdy pise nechaj ho,..hm kazdy mi tu bude asi nadavat, ale robis dobre.. sancu si zasluzi.. a mozno to ani nie je zdaleka posledna sanca ktoru mu davas..
ale zivot je taky,.. musis bojovat o to co milujes..

InLoweee

bodocka

no ano, tu jednu sancu predsa len davam, i ked mas pravdu v tom, ze tie sance, ktore dal on mne, boli za mensie prehresky.
A co sa toho druheho tyka, jasne, teraz nebudeme dlhsie spolu, zacina skola, takze taky mesiac sa isto neuvidime. Budem sledovat jeho spravanie ked budeme od seba, i ked budeme spolu. CHcem zistit, ci ta sanca stala za to, ak nie, tak to nebudem dalej tahat... Takze asi taku mam predstavu co sa buducnosti tyka...

bodocka

Ahoj InLowe. no tak predsa mu das dalsiu sancu? si si ista ze mu to dlhujes? ze tie sance ktore ti daval on neboli za omnoho mensie prehresky? hm tak velmi mi mna pripominas volakedy. aj ja som bola ochotna urobit cokolvek a dat dalsie a dalsie sance. no ked som bola hlupa ale tak velmi osm lubila, bola trpezliva, srdcu nedalo. ale vlastne teraz to vobec nelutujem:) neber to tak, ze ta sudim, len to su moje mylsienky.
no a ak ti mozem poradit, tak sa dlhsiu dobu s nim nestretni. myslim, ze cim neskor budete opat znovu tak by to malo byt lepsie, nech si odpykava co nacinil!uzi si teraz bez neho:)))

lolitkaaa

necitala som vsetky prispevky neviem co sa tu ani popisalo, ale ako nevladzes byt sama ako pises... rob to co on !ked si tak daleho vyuzi sancu a snaz sa s niekym zoznamit, tiez o neho stratis zaujem ... a budes mat aj nahradu !

InLoweee

winki

ano tusim si presne trafila do cierneho. Prave s tym teraz bojujem, zabudnut na to, nemysliet na to, nevykrikovat to pri kazdej dalsej hadke. Bude to vazne moc tazke, ale pokusim sa...