vztah s velkym "?" ... :(

Príspevok v téme: vztah s velkym "?" ... :(
inLoweee

ani neviem ako zacat, ale viem, ze kazdy prispevok od vas by mi velmi pomohol, kazda rada, prip. vasa skusenost. mam 3rocny vztah pricom kazdy z nas studuje v inom meste /ke,Ba) Teraz prazdniny travime spolu v BA, jedine tieto dva mesiace mozme byt spolu, no priatelovi je to zrejme jedno... Jediny cas kedy sme spolu je ked ideme spat, ked rano vstavame, ked sa ideme najest, akonahle napr. prideme z obedu uteka za kamaratmi a trci pri nich niekedy az do rana (1hod.rano) Je s nimi na internete- jeho argumentom na moju zufalost z toho bolo: "ja som zvyknuty byt na internete" :( Trapi ma i to, ze cele dni hrava na tom internete poker s vlastn.prachmi, mozno i toto je pricina toho vsetkeho-zavisost, alebo co. Sem tam sa pride najest a so "zasobami" opet uteka na net. Ja uz nemozem zniest 4 steny, kamosov tu nemam nakolko ja studujem v KE, takze max. sa sem tam vyberiem do mesta prejst :( sama :( ... Nehovorim, ze je tak vzdy, boli sme 3krat v kine, resp. niekedy na nakup, ale to je vsetko... neviem co si mam o tom mysliet. On vie, ze ma to trapi, ale nic pre to neurobi... Akoby nemal zaujem nieco menit, ked mu je na nete s kamosmi a s pokrom tak fajn,... ale moja trpezlivost vrcholiii .... A par krat som aj navrhovala program, ist k vode, na kupko a tak, no stale si nasiel vyhovorku. Zajtra uz planujem ist sama na Zlate piesky, lebo sa v tej izbe zblaznim :((pre info mame obaja takmer 21r.) Poradte prosim, som tu sama a ani sa nemam s kym porozpravat o tom.... :(

InLoweee

ahojte.,..tak teda som doma, zima tu je riadna, ale musim sa adaptovat na ine teplotne podmienky :) heh,... no co sa jeho tyka, je ako zmeneny, snazi sa vsetko napravit, robi i nemozne, domov cestoval so mnou len preto aby som nesla sama, a aby mi pomohol s kuframi. Naspet ide o dva dni, lebo ma zapas. Ja ani neviem co teraz robit...trosku to mam v hlave pometene, no i na srdiecku. Ale uz som doma, bez neho, mozem zaspavat sama, s cistou hlavou a budem rozmyslat co dalej, co ma cakaa...

LU1

S údivom som spozoroval ,že táto diskusia ešte ide ,aj keď som ti hovoril v mojich príspevkoch UTEKAJ OD NEHO ,SPRÁVA SA AKOBY NIEčO VYVIEDOL ,teraz hovorím zahoď všetko čo ťa s ním spája ,vymaž jeho telefónne číslo to ti neporadím ,ale premeň si tam jeho meno za slovíčko nedvíhaj to ,alebo za niečo podobné,je čas aby si bola opäť šťastná, usmiata a bavil Ťa svet,opráš svoje koníčky ,rob to čo Ťa baví a ži svoj život,ale ZABUDNI NA NEHO ,ale pamätaj si to a pouč sa.Mnoho šťastia ,nech sa ti darí.

winki

chlapi su taki ubohi zbabelci ked sa odhali ich klamstvo. Vsetko zvalia na nas alebo na kamaratov a potom slubuju so slzami v ociach modre z neba.
Drzim ti palceky aby si si zachovala chladnu hlavu a nenechala sa nim obalamutit. Ked oklamal raz, nemas istotu ze to nespravi aj znova a to vzivote este pridu ovela vacsie hadky ako ste mali doteraz.
Takze odid so vztycenou hlavou a usmevom na tvary, lebo ty niesi ta porazena. Dal ti svojim cinom sancu stretnut toho kto si ta bude naozaj vazit.

jimmy

ahojky :)nasiel som dnes tuto diskusiu a cital som si ju takmer celu pekne od konca a stale som nadobudal silnejsi pocit, ze ma inu..skoda, ze som ju nenasiel skor a mohol Ti to napisat.. to spravanie bolo typicke pre situaciu, ked si chlap niekoho najde.. ja som zazil nieco podobne, len v opacnom garde..
inak, to, ze si chce nieco urobit, je fakt ubohe..nerozumiem takym ludom, ale co uz :) jedno je vsak iste, treba odist co najskor, uz len najst ten spravny sposob :) mozno by bolo dobre, keby sa s nim niekto porozpraval(nepriklad nejaky vas spolocny znamy) a vysvetlil mu, ze nieje cesty spat po tom, co urobil..
viem, ze Ti je asi tazko, ale aj tak, prajem pekny den ;)

rasťo1155

neblázni už sa v tom toľko nerýp.... nič si neurobí,to sú len demonštratívne gestá... čím dlhšie budeš ostávať tým to bude len horšie pre neho aj pre teba.....prejde si ťažkým obdobím straty ako všetci z nás, niečo si uvedomí a nájde svoje šťastie...a ty si nájdi niekoho koho si zaslúžiš....(to čo som napísal platí, len ak si sa s ním cítila skutočne nešťastná)....lebo sú prípady že kamošky a okolie zo závisti pokazia aj veľkú lásku tým že nahovoria babe niečo čo nie je pravda...ale ak To začalo u teba a TY si bola naozaj nešťastná tak choď určite ďalej

ramirka

no to co on teraz predvadza je na zaplakanie..uz len tie jeho vyhovorky ohldom tej druhem ze to ste mali prave krizu-a coto hned pobezi za inou?. a ze to s nou nemyslel vazne a vravel jej to len tak- takze aj tebe to vravi len tak ked ti to povie?...a tie jeho "vyciny" ohladom samovrazdy naozaj sa ukazal ako ubohy ktory ani len nevie niest za svoje ciny zodpovednost..a on je tak slaby jedinec ze ta potrebuje boji sa byt sam...ale je to cisto len egoizmus z jeho strany nie laska.