pomahaju rehabilitacie?

Príspevok v téme: pomahaju rehabilitacie?
el_nines

zdravim, mam taky problem asi pred mesiacom ma zacalo pobolievat v lavej lopatke, bolest raz bola, raz som to ani necitil tak som tomu nedaval ziaden velky vyznam kedze som tanecnik a zranenia sa stanu kazdemu .... ale predvcerom sa to zrazu strasne zhorsilo a "seklo" ma alebo nieco take a nevedel som sa chvilu ani pohnut,boles vystrelovala od lopatky az nad srdce pod klucnu kost, bol som u ortopeda (mimochodom na slovensku musi clovek cakat dva dni na osetrenie)a ten my dal obstrek jednu injekciu a dal my odporucanie na rehabilitacie... problem je vsak v tom ze ten obstrek nejak zazracne nepomohol (trosku hej ale nic moc) tak sa chcem opytat na vase skusenosti s obstrekmy ze ci vam to nejak pomohlo ze ste boli na druhy den ok alebo sa to liecilo dlho...pripadne skusenosti s niecim podobnym ....strasne sa bojim pretoze som uz pocul aj nazory ze ked sa nieco taketo stane uz to nikdy nieje na 100% a keby som mal prist o tanec radsej ----no proste na to ani nechcem mysliet ... za nazory dakujem