Mám sa holiť?

Príspevok v téme: Mám sa holiť?
nerozhodnuta

ahojte, mám dilemu, teda je ich viac. Neviem kde sa mám holiť a či sa to oplati. Tak začnem napr. podpozušie som si už raz oholila, bol to dobry pocit, kym to nezačalo strašne svrbieť keď chlapky začali znova rásŤ. Odvtedy už nie, ale v dnešnej dobe sa potom bojím zodvihnúť ruku, že ako to bude vyzerať. Potom nohy, tie som si ešte neholila, ale tiež mi je čudné chodiŤ ,len tak, pripadam si čudne, ale desi ma keď každý mi hovorí až to nerobím, lebo budú rásť rýchlejšie a hustejšie. a nakoniec medzinožie. Môj chalan chce aby som si ho oholila pre pripad že by sme neskôr niečo spolu chceli. Neviem čo mám robiť...poradte mi.... inak mam 15 rokov, tak fakt nvm....prosiiim pomôžte

mici2794

ahojte.v sobotu som sa prvy krat oholila tam dole:D a strasne ma to boli asi to mam podrazdene:( neviem co mam robit prosim poradte:D
monika

pipia22

miliku predavaju rozne oleje a kremy po holeni na intimnych partiach. ale moze ta svrbiet ked budes mat dlho na sebe obtiahnute veci a sa ti to tam dole zapari a budu ti rast nove chlpyp:D ja si holym pravidelne, ale pouzivam olej nato.

miliku

Ahojte mám 14 rokov...a dnes som sa po prvy krat holila v medzinozi....neviem ale bojim sa toho ze ma to bude svrbieť a to neznasam....holim sa pravidelne aj v podpazusi aj na nohach ale teraz som sa oholila po prvy krat aj v ohanbi teda v medzinozi...ale neviem fakt...bude to svrbieť???som zvedaváá....

gugula

Poradim ti,
anjlebsie je ked sa oholis po kupani!(alebo dlhsej sprche)
vsetky pory sa ti totiz poriadne otvoria a tym padom holenie chlbkov bude omnoho jednoduchsie a neskor ta nebude nic svrbiet ani boliet!...naozaj to funguje.
Citala som uz o tom mnoho clankov dokonca aj obocie by sa malo trhat az po kupele pretoze to menej boli...alebo pletovy peeling sa taktiez nanasa po alebo popri kupani!...
skus to vyskusat :)

MMMaruska

ja som tiež za holenie, 15 je tak akurát:) podpazušie určite neviem pripadá mi to také hygienickejšie:) A aj ja radím jednorazové žiletky (3 čepielkové! aj by som ti poradila značku ale moju oblúbenú zrušili tak teraz som aj ja na vážkach)

nohy ti poradím daj si chlpky depilovať voskom u kozmetičky:) Bude to funkčnejšie:)

A intimne partie som za nie, a už vôbec nie kvôli chalanovi!!! Máš 15!!! Navyš eka ťa svrbia chlpky v podpazuší ver že tieto svrbia totálne šialene!!! (fakt!) ( a predstav si akos a tam asi škrabeš:-D)

Džouker

ci sa holit?
Urcite ano.
a kde??
-najlepsie v kupelni.

...ale nie, no ak mas 15, tak tie intimne partie urcite este pockaju...
...chalani su moc skoro nadrzany, nenechaj sa zmotat frajerom, nenic si vztah ani zivot!