yadine-alebo ako zacat s antikoncepciou

Príspevok v téme: yadine-alebo ako zacat s antikoncepciou
cilia

ahoj,
mam tabletky yadine a predtym som HAK este nebrala...viem ze to mam zacat brat 1 den cyklu,alebo 2az5...len sa chcem opytat,ako to bude potom s menstruaciou...ked si vezmem prvu tabletku prvy den cyklu,budem mat normalny menzes cely tyzden?a ked si tabletky vezmem v piaty den cyklu,tak menzes skonci alebo ako to je?celkom tomu nerozumiem...

alzbee

Tak si to uzivajte dosytosti:)) a inak az tam mas pisane aj v cestine, tak si to precitaj tiez..ja som totizto zistila (vdaka babam tu na fore sme raz o tom kecali), ze v cestine toho pisu este viac, nez v slovencine:))

cilia

letak prestudovany,kondomy budu v kazdom pripade aj potom...neprezila by som kebyze otehotniem :) takze idem len na istotu

Inner

Ten kondom som chcela spomenut aj ja, vypadlo mi to. Cilia, nezabudni na barierovu ochranu - kondom, ked zacnes hak uzivat v neskorsi den menstruacie. A spinenie sa potom neskor upravi, nejako to vydrz a poriadne citaj pribalovy letak :-)

cilia

dakuje vsetkym...akurat ja som si to dala predpisat koli chalanovi,chceme nieco podniknut :D a tak dufam ze to spinenie moc nejak nebude :( lebo leto je aj kupat sa chodievame a tak...ved poznate :)

alzbee

cilia: no ked si ju das v prvy den, tak nemusis dalsie dni pouzivat kondom. Kdezto, ked si ju das na 2.-5.den, tak sa treba este tyzden chranit kondomom pri sexe. A ano, pride ti menzes za temer dva, ci tri tyzdne, ale to len ten prvy mesiac. A vlastne priprav sa nato (u vacsiny dievcat to tak je), ze cely ten prvy mesiac bude ako menzesovy-spinenie, obcas az krv (ale i napriek tomu dober blister, nemusis sa lakat, ze ti dosiel menzes skor). Dalsie mesiace budes mat presne 28dnovy cyklus:))

Inner

Tak ak chces, zacni brat tabletky az od piateho dna, je to len na tebe. No kazdopadne to prve balenie hak je neprijemne prave v tom, ze dalsi menzes dostanes asi skor. Neviem ti lepsie poradit, lebo uzivam hak este len prvy tyzden, cize som tiez zvedava. No moje kamosky mali prvy mesiac trosku vykyvy v cykle, cize mozno napokon bude vsetko aj inak. Ale netrap sa tym, zacni proste uzivat hak pocas menstruacie.

cilia

a to by vadilo kebyze ju vezmem az na ten piaty den?lebo to sa mi nezda,kebyze si dam prvy tabletku teraz,tak mam tyzden menzes,dva tyzdne pokoj kym doberiem jeden blister a zas menzes?...to sa mi nelubi :((

Inner

Radsej tabletku vezmi prvy den menstruacie. A mas po dilemme :-), Menzes budes mat normalne, ako by prisiel aj bez uzivania hak. Ked vezmes tabletku 2-5 den, menzes ti to nezastavi, normalne doznie.