bulimia-liecba

evcca

chcela som tym len povedat, ze to v tebe necha korene, ktore mozu vyklicit, ak budes mat slabsiu chvilku. ja som sa pasovala s bulimiou takmer desat rokov.

pipinocka

aj ked s niecim musim evcca suhlasit nevyliecim sa s mojich myslienook ktore niekedy mavam .... a ja som bola bulimicka ale nie vychudnuta ale pribrata...

pipinocka

evcca bulmiu ma pol roka nemyslim si ze to je az tak hrozne ze by to nedokazala sama bviem o com hovorim ja som to dokazala... a uz dva roky ani na vracanie nemyslim ked si spomeniem ako mi to znicilo zuby a zaludok uz ani nehovorim ked si predstavim ze som plakala a nic len kazdy vecer lezala na posteli co som nemohla chodit lebo som mala take krce v bruchu tak si myslim ze som uz vyliecena

Inner

Nechcem byt skepticka. Je fajn, ze sa chces vyliecit a drzim ti palce, ale predsalen...odbornik je odbornik. Potrebujes velku podporu blizkych a vela trpezlivosti. Skus este pouvazovat nad odbornou liecbou ;-)

pipinocka

takze na tomto fore som zaregistrovana pod menom betka20 mam novy nick pretoze som uz vyliecena a nechcem aby ma este nieco s tym spajalo... mala som bulimiu 2 roky no ten posledny pol rok bol uz co som sa liecila ale som aj zlyhala... chcessa vyliecit no tak je to tazke a aj ked zlyhas nehovor si musim ist odznova chod odtial kde si prestala.... vie o tom niekto??? kolko mas rokov&?? preco si s nou zacala???