presviedca ma, je to divne

Príspevok v téme: presviedca ma, je to divne
hm?

Ahojte, som este panna mam priatela a este sme spolu nemali sex a ja som mu povedala ze to este nechcem, ze chcem s tym pockat. A on ma teraz presviedca na anal, ze tak zostanem stale panna kym nebudem chciet normalny sex a ze si uzijeme. A ja neviem co si mam o tom mysliet? Budem sice panna, ale pride mi divne mat anal skor ako sex. Co si o tom myslite?
Ja mam 17 a on 22

kellysa

Asi je este velmi neskuseny, ked si mysli, ze anal je taky jednoduchy. Na to treba dvoch naozaj skusenych ludi, ktori dokonale poznaju svoje tela, maximalne si doveruju, maju v spolocnom sexe uz dost vela za sebou. Ked si panna, nema sancu sa ti tam dostat. Bude ta to boliet a jedine, co docieli je to, ze budes zhnusena a vyplasena. Urcite nepodliehaj tomu, co chce on. Prinesie to len sklamanie.

hm?

Fuuha 6rokov? To je poriadne dlho, to by som asi nedokazala vydrzat:) ja myslim ze u mna staci ten rok, teda hlavne pokial ide o ten "prvy krat"´.
Mate pravde, ak ma naozaj ma rad, tak pocka. Urcite mu v tom nevyhoviem, lutovala by som to potom. Dakujem

opat547

Mal som spoluziaka na VS, ktory cakal s frajerkou 6 rokov kym budu mat prvy sex!!!!! Ich sice do toho rozhodnutia dotlacila viera a rodicia, ale islo o to, ze sa da vydrzat ...

Tvojho "mileho" neries, ked Ta nedokaze pochopit a bude naliehat tak sa na to vykasli .... a vedz " Ze ked Ti odide autobus, nesmut ,,, o chvilu pride dalsi spoj ... "

januskaaa

naozaj je to idiot a nenechaj sa presvedcit...ver ze za to nestoji, ak nedokaze pockat...a zalubenost casom opadne a potom budes nestastna ze si spravila nieco co si nechcela :)

hm?

malickyy mne to tiez pride hlupe co chce, ale strasne som do neho zalubena, neviem ako by som ho mohla nechat. Myslis ze ak ma ma rad mal by pochopitze to tak nechcem? Bojim sa ze sa bude hnevat na mna ked ho bude dlho odmietat.