same klamstva?:(

Príspevok v téme: same klamstva?:(
misshel

zdravim vas...teraz tak rozmyslam o tom preco ludia nieco povedia a potom to odvolavaju,tvaria sa ze o nic nejde...ved ked raz dam slovo tak to chcem splnit ako nechapem to....pred 5 mesiacmi cca ma nechal priatel...a doteraz mi to este nie je jedno...bolo to strasne tazky rozchod plny klamstiev vycitiek davania falosnych nadeji a vela inych veci....zopar kamaratok mi nieco povedalo a potom uz konali inak ako keby sa nic nestalo...najnovsie aj jeden chalan co uz zopar tyzdnov mi dava najavo ze chce nieco viac medzi nami ako kamaratstvo tak sa fakt snazi o moju pozornost a vsetko okolo toho...a zajtra mal prist za mnou rozlucit sa lebo odchadza na dva mesiace prec. tak mi tvrdil ze ma urcite este chce vidiet predtym..a dnes sa od znamej dozviem ze nepride lebo ma uz iny program a ani mi to nepovedal....ako preco ludia niekedy tak konaju necitlivo ?

konstancia

nooooo....ludia casto konaju v zhone a pre svoj zamer ,,,,nepozeraju sa na ostatnych....je to tak...aj ja s tym mam skusenosti,,,myslim ze kazdy to aspon troska pozna....dolezite je ist dopredu a nebrat si to moc k srdcu...:)