Skúsenosti s HAK Novynette

LEONITKA

CHCEM SA LEN OPATAT,CI MA NIEKTO Z VAS SKUSENOST S TYM,KED SOM UZILA LIEK AMARU NA ZALUDOK,CI TO NEJAKO POSOBI NA UCINOST ANTIKONCEPCIE,CI SA MAM CHRANIT,ALEBO TO NEMA ZIADNE UCINKY.DAKUJEM VELMI PEKNE

aluska

123KATKA123 menzes po vysadeni moze meskat aj nemusi a neviem kde si nabrala to ze nemozes otehotniet..jasne ze po vysadeni mozes..si chranena len kym beries hak
a z antiky prsia nerastu, len sa naleju vodou, po vysadeni sa vratia na normalnu velkost a ziadnymi tabletkami ich nezmenis..je to len marketingovy tsh

123KATKA123

moja 1. otazka je ze ked beriem antiku uz rok a chcem ju vysadit a prestat ju brat kedze je januar ci mi pridu normalne kramy nie teraz v februari ale v marci ked ju nebudem brat ... ci mate dake skusenosti ze nechodila presne... otehotniet nemozem vsak ? a 2 .otazka ci ste brali dake tabletky na vacsie prsia alebo ci dake existuju alebo sa to riesi len antikoncepciou ?

lilianna1988

ahojte moze mi niekto poradit?brala som Novynette dva roky a potom som prestala na 10mesiacov.dostala som kramy doobeda a tabletku som si dala az neskoro vecer a na druhy den som prestala krvacat.teraz som chranana bo nie?na treti den cize dnes mam len uplne malinko.prosim nech mi poradi niekto!dakujem!

sany1234

Ahojte! Mam 24 rokov a beriem Novynette uz asi 2 roky. Som s nim spokojna, nepribrala som, nemam zmeny nalad ani nijake bolesti, cyklus sa opakuje pravidelne a presne. Je ale jeden vazny dovod, preco sa chystam s nim do mesiaca skoncit - uvedomila som si, ze som prestala mat chut na sex. Dufam, ze sa to po vysadeni upravi. Kazdopadne zacinam cim dalej tym viac verit tomu, ze je lepsia nejaka mechanicka ochrana nez umelo davkovane hormony a lieky. Nastastie aj priatel to tak vnima. Caute

kaatkaa

ja som brala Novy.a vysadila som ju po vyse 2 rokoch.muzi ma zea ten cas uplne prestali fyzicky pritahovat, a kedze mam priatela tak to bolo o to zlozitejsie.bola som stastna ked sme mali sex max. 1x v tyzdni...smutne viem.... ale po vysadeni sa to uz vracia do normalu postupne, hoci mi hapruje cyklus

aluska

radush vsetky maju rovnake vedlajsie ucinky, dokonca aj naplaste, pretoze su to hormony...ale kazda antikoncepcia vplyva na kazdu zenu ina, pretoze obsahuje bud ine mnozstvo hormonov, alebo aj iny typ hormonu....urcite skus zmenit...povedz ake mas problemy doktorovi a on uz usudi, ci ti da nejake s mensou davkou hormonov alebo vyssou

radush

ahojte baby chcem sa vas opytat ktora z vas uzi dlhsie novynete..ja som ich brala asi dva roky...no po case sa prejavili vsetky mozne priznaky...strasne depky,nechut na sex ,kazdodenne migreny este aj zapaly.... chcem sa opytat ci ste nahodou tiez nemali taketo problemy?..chcela by som vyskusat naplaste no ak ma zas toto iste cakat tak radsej budem bez toho...alebo zmena tabletiek?ci vsetky maju rovnake vedlajsie ucinky..dik