Skúsenosti s HAK Novynette

wevinka

No ja novynette beriem už tretí rok a nemám žiadny problém s nimi....chuť na sex stále je :) nemám pri menštruácii také bolesti ako keď som ich nebrala, zlepšila sa mi pleť a vobec som od nich nepribrala ani iné problémy nemám.....začiatok s nimi bol drsný, mala som všetky nežiadúce príznaky ktoré tam boli vypísané ale po prvom mesiaci užívania to prešlo a odvtedy je všetko v úplnom poriadku :)

jankaaaaaaaa

mala si si precitat pribalovy letak a vedela by si co mas robit ked si zabudla tabletku.teraz sa chran do konca cyklu aj inac

Ori

zabudla som užti utorňajšiu tabletku tabletku a tak som si ju vzala až v stredu ale bala som sa či by to nemalo nejake nasledky k otehotneniu tak som si tu stredajšiu vzala vo štvrtok rano...bojim sa ...maly by to mat nejake nasledky? prosim poradte mi...ďakujem

ildika

dobry chcela by som sa opitat ze jeden den som si zabudla dat antikoncepciu vsimla som si to az na druhy den ale ten som uz vinechala a dala som si uz druhy co som si uz mala dat chcem sa spytat ci to nevadi alebo ci sa neico nezmeni poradte mi prosim dakujem :-)

sandi555

Chcela by som sa opýtať.... začala som brať prvý krát antikoncepciu tento mesiac a mala som už pohlavný styk s priateľom a spravil sa do mňa. Je tam nejaká možnosť že by mi tabletky nemali ešte účinok pretože mám už iba 3 tabletky v balení a 18 som už zjedla. prosím vás o radu.

sandi555

Chcela by som sa opýtať.... začala som brať prvý krát antikoncepciu tento mesiac a mala som už pohlavný styk s priateľom a spravil sa do mňa. Je tam nejaká možnosť že by mi tabletky nemali ešte účinok pretože mám už iba 3 tabletky v balení a 18 som už zjedla. prosím vás o radu.

joji

ja beriem novnette uz stvrty rok stle bolo vsetko v pohode ,az teraz ziadna chut na sex,mala by som ich vysadit a skusit nieco ine ?a co ine ?poradi mi niekto?dik