Skúsenosti s HAK Novynette

lucka

moja sestra ju berie minimalne pol roka a nestazuje si,potom by ju asi nebrala- je to individualne,a za ten cas schudla 12 kil,lebo chcela,takze ani na vahu nemaju vplyv-aspon v jej pripade

kacka

ivka_3 prosim ta, kolko stoji LOGEST? ja som pred mesiacom prestala uzivat YADINE,bo som sa rozisla s frajerom, a preto lebo je draha som ju nechcela uzivat dalej.Ale mam vyhadzanu tvar, tak chcem nejaku HAK-kvalitnejsiu a nejaku pod 1000/3 mesiace. Tak pliz kolko stoji LOGEST???

kylie

Brala som ho 1 den...a bolo mi z neho zle...takmer vsetky vedlajsie ucinky...takmer som skoncila v nemocnici.Nikdy viac!Brala som potom Evru a bolo to super.

ivka_3

Ja som uzivala Novynette, ale velmi rychlo som aj skoncila, nakolko som behom 2 tyzdnov uzivania pribrala dve kila. Nikdy som nemala take velke vykyvy vahy, takze to bolo z uzivania tej antikoncepcie. Aj ked to bolo pravdepodobne len zo zadrziavania vody, doteraz som sa tych kil nezbavila. Zacala som preto uzivat Logest a som spokojna. Nepriberam, ani nie som naladova, pretoze Logest ma vyvazenu hladinu hormonov po celych 21 dni uzivania tabletiek, takze s touto antikoncepciou som velmi spokojna :)