Botox, kyselina hyaluronová v Banskej Bystrici

Príspevok v téme: Botox, kyselina hyaluronová v Banskej Bystrici
letnička

Poprosím o referencie tie, ktoré s tým máte skúsenosti. Hľadám pracovisko v BB kde by som si dala pichnúť botox v okolí očí. Uvažujem aj o vyplnení nosovo-ústnej ryhy. Neviem sa rozhodnúť pre pracovisko či lekára a hľadám referencie tak mi prosím napíšte u koho ste tieto zákroky podstúpili s akým výsledkom a za akú cenu. Ďakujem za všetky reakcie

kacena2

Ja do nosovoustnych ryh,hornej pery a hlavne,hlavne na spadnuté kutiky,aby som nemala usta do obluka dole.Mám to dedičné a neznášam to na sebe.Je obrovský rozdiel,či su usta pekne rovno,alebo su kutiky smerom dole,hrozne to človeka zostaruje.

Julia 1

No ved to.Ja nechodim nikde inde a aj krémy používam len bežné ,ale raz za rok si doprajem kyselinu a je to na tvári poriadne vidno.Zase pokoj na dlho a ľudia len chodia-ty si nejaká oddýchnutá...Máš nového chlapa,že tak dobre vyzeráš...Dobre sa to počúva.

letnička

fajčím, opaľujem sa a vrásky mám 5mm :-) a žehličku na vrásky mám len sa mi ju nechce používať :-) (to fakt)! no čo ja viem, že by som to skúsila? bože ale ďalších 20€ v lufte - z toho čo som dala do prípravkov už
mohla byť nová pusa od odborníka, ach jaj! :-(

karioll

letnicka
skus mi aspon raz uverit.podotykam,ze ak fajcis,stale sa opalujes a mas 100 rokov a vrasky hlbsie ako 2-4,mm tak ti nepomoze nic.nepomoze,jedna dochodkyna v nemecku si zehlickou vyzehlila vrasky.teda,chcela.

letnička

ja viem že je to vodička len akosi neverím že funguje...ja som si prípravok na plnšie pery objednala už aj z Anglicka - že vraj aký super (obsahuje všetky možné zložky) a nič nepomohlo :-(..asi som dáka iná