Botox, kyselina hyaluronová v Banskej Bystrici

Príspevok v téme: Botox, kyselina hyaluronová v Banskej Bystrici
letnička

Poprosím o referencie tie, ktoré s tým máte skúsenosti. Hľadám pracovisko v BB kde by som si dala pichnúť botox v okolí očí. Uvažujem aj o vyplnení nosovo-ústnej ryhy. Neviem sa rozhodnúť pre pracovisko či lekára a hľadám referencie tak mi prosím napíšte u koho ste tieto zákroky podstúpili s akým výsledkom a za akú cenu. Ďakujem za všetky reakcie

letnička

no ale v tabletkovej forme mi asi konkrétnu vrásku nevyplní
karioll a to fakt vidíš výsledky? lebo ja tomu veľmi neverím

modracik

Aj kyselina hyaluronova existuje v tabletkovej forme, naco ju pichat.Dokonca cistoprirodny produkt!Viac info o nej- na meili.

karioll

frajerka si kupila v lekarni botoceutical,je to taka vodicka,vyrobena vo svajciarsku,predava sa iba v lekarni stoji okolo 30 eur a je to to iste,ale lacnejsie a bezpecnejsie a davas si to sama a ovela dlhsie to vydrzi

Julia 1

Tiež asi tak,ale tu je to podľa materiálu,ked som bola prvý raz platila som tak,dalšie doplnania je to menej,podla toho koľko potrebujem.Nepuchne to,aspon mne nikdy nič neopuchlo a bolí to len trochu.

letnička

ďakujem Julia1, aj keby ma približná cena veľmi potešila. pozerala som botox na obe oči vyšiel 134€ ale v inej ambulancii v BB, tak by ma zaujímalo koľko to vyjde v Estetic nakoľko nemajú zverejnený cenník.A ešte by som chcela vedieť či to bolí alebo opuchne po aplikácii.

Julia 1

Tiež chodievam kde kacena,platim podla toho kolko si dam materialu a aku znacku,ja si davam okolo ust a oci a davaju mi tu istu značku,ale okolo očí č.18 a okolo ust č.30,a tie materialy maju rozne ceny,tak asi kazdemu podla toho čo potrebuje.

letnička

kacena2 a koěko platíš? kde si to dávaš aplikovař, dlho si čakala na objednanie? bolí to? ja viem veěa otázok ale som taká strašne rada že sa mi niekto ozval. ak ťa to nezaťaží prosím napíš mi niečo podrobnejšie. ďakujem