rano ploche brucho, po jedle jak tehotna!!!

lyzicka

mnam, rizoto si spravim! :-) vdaka za tip. no tak ja ked sa napriklad pytam na jedlo, ake je vhodne a niekto na mna vybehne so zeleninou, tak uz len tak prevratim ocami... . Och, ved zelenina je sice zdrava, ale u mna nepatri velmi do kategorie - jedlo. Zeleninu povazujem za prilohu. Ak chyba nejake kuracie masko, alebo cestoviny (ako napriklad tie cestoviny s paradajkami alebo ryza - rizoto), tak by som sa z nej nenajedla, bola by som len nervozna, lebo by som bola hladna... zelenina je dobra, ak sa spoji s niecim, ale samotna .. ehm.. nie :-) mimochodom, vcera som mala chut na sladke a urobila som si mliecnu ryzu s jablkami a skoricou

martinaT

dakujem sign aj lyzicke:)
ste zlatunke..
no ale samozrejme ze zelenina nema ziadne kalorie...ale tak nieco nasytne ja sa zo zeleniny a ovocia na obed nenajem :(nieco ako halusky s kapustou zeleninove rizoto..take nekaloricke..co mze byt neviete este sikulky hm?

lyzicka

urob si cestoviny s paradajkami... jednoduche, rychle a faaaaajne... a so syrom... niekolko paradajok porezes na stvrtky, das ich do hrnceka, pridas len trosilililinku vody, trochu vegety a nasekanu petrzlenovu vnat a das dusit v zakrytom hrnceku.. uvaris si zatial cestoviny... sem tam pozries na tie paradajky, ony sa tak fajne odstavia a vznikne ako keby omacka, mnam... a nakoniec k tym paradajkam pridas cesnak, podla chuti, ja davam taky jeden, dva struciky... no a vylej si to na tie cestoviny (do cestovin mozes dat trosicku masla, aby sa nelepili a boli take fajne) no a daj si na to syr... lahke, zdrave, rychle

martinaT

vdaka:)a co sa tyka tych norlamlych jedal co si mozem vyvarat sama ake su take lahke jedla pri diete nekaloricke?napr ryza s masom ale halusky s kapustou ...a ake su este dobre pri diete vie niekto pomoct?:)

lyzicka

no... vratim sa ale k tomu vydutemu bruchu.... dala som si pauzu od jogurtov.. rano si davam orechove musli s mliekom a jablko... a brucho mam ploche :-) neviem, ci to je tym, ze som si nedala jogurt, alebo tym, ze nepijem bublinkove... ale aspon uz viem, ze mozem ist aj na kupko a zaroven sa mozem rano aj naranajkovat

lyzicka

no langos je asi najkalorickejsie, co si na kupku mozes dat.. ked tak, tak uz radsej ten hot-dog... no ale ak tam je aj normalna restika, tak si daj nejake spagety :)

martinaT

grepis vdaka...a neviete ake jedla su malo kaloricke z rychlich obcertveni?napriklad v madarsku co predavaju langose a tak...co si mam kupit ,aby som sa najedla ?langos bude asi dost kaloricky:/

lena251

ahojte pridavam sa do klubu. ja sa snazim tiez cvicit kazdy den doma taku pol hodku. brusaky cvicim tu co bola tema ploche brusko a je to ozaj makacka. no vysledky budu vidiet az za nejaky ten cas. este nic moc. tiez sa stravujem bez mliecnych vyrobkov. dokonca aj jogurty som vyradila, inak som jedla aktiviu sladku iba. cize tie jogurty je dobre jest? dokonca aj dietatu som vyradila mlieko z jedalnicka. samozrejme raz za cas mu dam, no nie kazdy den ako tomu bolo predtym. zatial je ok.