prasacia chripka

Príspevok v téme: prasacia chripka
majka__

v poslednej dobe je to nejaka rozsirena tema. co si o nej myslite? vraj ma na slovensku najviac vypuknut prave na jesen, lebo sa ochladi a tak prasacia chripka vypukne v celej svojej krase ako som pocula. ak bude moznost sa dat zaockovat (vraj budu vakciny len pre 1/5 obyvatelov), tak sa date zaockovat? lebo ja rozmyslam, ze asi ano (najprv vraj budu uprednostnovani zdravotnici a ludia z bezpecnostnych sluzieb ci ako, potom stari ludia, tehotne zeny, potom chronicky chori... no tie vakciny nevystacia). ako sa moze clovek branit? RNG, ak to citas, co odporucas?
---------------------
Sekcia Prasacia chrípka A (H1N1) www.zdravie.sk
Prasacia chrípka – 10 vecí, ktoré by ste mali vedieť www.zdravie.sk
Prasacia chrípka - strucne popisana choroba - www.zdravie.sk

proti

každá vakcína poškodzuje imunitný system, preto si to treba poriadne rozmysliet. Treba posilnovat imunitny sytem a nedavat do seba to svnstvo, ktoré propaguju. ideo obchod a kludne práve farmaceuticki obchodnici mohli byt aj vrahmi. Proste pustili virus, aby sa dalo na com dalej zarobiť. vsak ludí je dosť....a kludne mozu zomierat prave tí, ktorí sa uz predtym davali očkovat proti chripke alebo proti hocicomu..
RNG má pravdu , su za tym organizácie...

farmaceutka1

Ja som pisala o situacii, ktora je tu kazdy rok: Distribucne firmy si objednaju vakciny na prislusnu sezonu. Lenze zaujem je nizsi a vakciny stoja v skladoch. Tak vysledkom je to, ze "odrazu" sa v hlavnych spravach objavia vselijaki lekari, ktori maju duchaplne prispevky o tom, ake je ockovanie strasne potrebne, od obycajnych obvodakov az po hlavneho odbornika v odbore imunologia. Okrem toho sa vytiahnu vselijake spravy o ludoch, ktori zomreli na komplikacie chripky, pripadne rozne statistiky.
Vzdy sa na tom dobre zabavame, pretoze je to take priehladne, az je to smiesne.
Podotykam, ze ja sa ockovat proti chripke davam kvoli tomu, ze som cely den vystavena zasoplenym a kaslajucim ludom a ochoriet v case chripkovej sezony si nemozem dovolit.

RNG

farmaceutka, ta propaganda nie je adresovana na naozajstne stepenie ale na to, aby vlady dali velke objednavky na vakciny. Vyrobcovia nedbaju, ci s nakoniec po par rokoch vakciny vyhodia do smeti, oni uz svoje zarobia na velkych dodavacich zmluvach. A tie mozu dostat len vtedy, ked sa na verejnosti vyrobi dostatocny "vietor" okolo toho.

Su aj ine teorie na to, preco sa to robi, rozne sprisahania roznych organizacii, ktore by som pre jednoduchost nazval "zloduchovia", ale to tu rozvadzat nebudem, lebo to nie je za prve verejnosti zname, nie je to lahko dokazat a casto su to neoverene, hoci zrejme pravdepodobne spravy.

farmaceutka1

Podla mna sa ziadny boom konat nebude. Vzdy sa zacne strasit chripkou v tom okamihu, ked sa nepredavaju dobre vakciny, aby sa ich odbyt zvacsil. Ale zaockovanost aj proti beznej chripke u nas je velmi nizka, takze sa neobavam, ze by sa isli ludia bit o vakciny.
Osobne si myslim, ze je len otazkou casu, kedy pride naozaj zavazna epidemia chripky, ale podla mojho nazoru tato prasacia nou este nie je. Ale mozem sa aj myslit.

RNG

Zase sem dam temu na virusy a obranu proti nim z termy herpes,lebo obrana zvysovanim viralnej imunity je proti nim vsetkym:

Zvysovanie imunity zvnutra robi ovela viac proti vsetkym viralnym,
vcitane herpesov, ktore mame temer vsetci v tele permanentne, nez vsetky
mastickovania a specialne ozarovania zvonku. Virusy su v celom tele a
objavia sa naplno, ked je telo oslabene. A nesposobuju len opar, ako sa
mnohi naivne nazdavaju, ale aj poskodzovanie nervov(bolesti,
depresie...), poskodzovanie sliznic(zapaly...)poskodzovanie zaludocnej
sliznice,oci, pankreasu, pecene atd, su aj jednou z pricin tzv. autoimunnych
chorob(v spojeni casto s bakteriami a mykoplazmami)
Takze znova zdoraznujem, zvysujte si viralnu imunitu a kazdy by mal brat
aspon selen, zinok a obcas probiotika, ti co maju viac problemov tj
castejsie sa opakujuce prejavy(opar, pasovy opar,genitalny herpes,
bolesti z roznych zapalov atd) si mozu vybrat s nasledujucich zoradenych
zhruba podla ucinnosti:
Zinok, selen ,Lactobacilus Bulgaricus
aloe vera(dlhodobo brane zvysi imunitu voci nielen virusom ale aj inym),
l-lysin, vitamin C vo vacsich davkach, echinacea, baza, astragalus, GSE,
oreganovy olej,collostrum,citral, lapacho, extrakt z olivovych listov a velmi ucinny
chaparal(larrea tridentata).
Su aj ine silne zname ako betulin a huba chaga, ale zatial su
prakticky nepristupne, lebo ich vyroba a rozsirovanie sa znacne blokuje.
Su to alkoholicky vytazok z brezovej kory a parazitna huba rastuca na breze.
Tinktura, obsahujuca 2 az 5 % betulinu sa da pripravit zmiesanim 3 vahovych dielov alkoholu(96% etylalkohol=lieh) a 1 dielu mletej vrchnej brezovej kory. Pretriasat dobre denne v uzavretej flasi(zavareninova) za 3 tyzdne zliat, nefiltrovat a brat 3x2 lyzicky , najlepsie do mlieka
Klinicky ucinna davka chagy, praskovej je 7 az 10 gramov denne, pouzivane pri viralnych a rakovinach (inonotuus obliquus, rezavec sikmy, cierna huba vyzerajuca ako hruda cierneho blata na brezach). Pravdepodobne sa da najst aj na Slovensku v brezovych lesoch na vychode.

wwwwwwww

Branit sa mozes tak, ze nebudes chodit medzi masy ludi. Ked vidie, ze niekto vo vlaku kasle, presadnes si...Ako pri normalnej chripke. Vakcinu si nekupuj, nakolko bola na trhu mimoriadne kratku dobu, nie je odskusana. Ludia, ktoru ju teraz dostavaju su pokusne kraliky.