čo sa hodí k modrým nohaviciam??

zujky

lady bug:
jezisi...A CO???!!!!
Strasne ako vedia byt ludia zatrpknuti... a zavistlivi... .
Co z teba ukrojili... ?? Nemas to jedno... ??? Nepochotelne.. .

aj admini maju pravo na vikend.. .

m-anna

lady bug- cela diskusia- krasa a kozmetika- a oblecenie patri ku krase, zvonku. tak klud.
samozrejme zas sa musel niekto ozvat, nikdy nemoze ist ziadna tema uplne hladko..
millli- nasla som ich na mimibazar.sk, cistonove s vysackou este. a sadli ako uliate! :o)
vcera som si k nim obliekla fialove tricko a fialove balerinky a vyzeralo to super!:o)

lady bug

ako toto súvii s kozmetikou? admini asi spia. hlavne ze moju temu kde sa bavilo o vlasoch cameron diaz presunuli do tem nesuvisiacich so zdravim.

vypsana_fixa

pekne..:)..aj podla mna najviac biele..zlta a modra je pekna kombinacia ked to este doladis kabelkou alebo nejakymi doplnkami...

zuuzu

No podla mna k nim mozes nosiť hocico...viem to podla seba:)aj ja miesam farby a vyzera to dobre..ale zaklad je ze dam opasok takej farby akej je tricko:)a je to fajn:)

millli

To su ale nadherne nohavice. Ta modra farba je velmi krasna, ja by som si k nim obliekla nieco biele alebo ruzove, kde si ich zohnala, ak smiem vediet, vdaka.

alzbee

Tomu sa hovori namornicka modra, nie? :)) ale ja osobne si viem k tomu predstavit hocjaku farbu...ved dnes je v mode uz naozaj vsetko. Clovek si moze dat na seba aj oblecenie, co vyzera ako vrece od zemiakov (hlavne nejaka celebrita:)) av casopise napisu o nej, ze aka je originalna a IN :)) takze podla mna fakt, daj si k tomu hocjaky vrch, ale podstatne je, aby sa v tom citila dobre. Co tam po farbe..:))