badatel.sk

Príspevok v téme: badatel.sk
ploche_brusko

chcem sa spytat tych, ktory su presvedceny a pravdivosti kazduckeho clanku, co vas vedie k tomu aby ste o nich presvedceny boli? niektore su totiz dost chytene na hlavu, tak by ma len zaujimalo, preco si vsetko beriete tak do slova a tak k srdu, aj tu najvacsiu hlupost?? :) nevravim, su tam aj uzitocne veci, ale... proste ma to zaujima :)

caruso

NIe len Badateľ , ale celý Web - teda pavučina umožnuje každemu z nás sa svojim obsahom pričiniť o jeho doplnenie.
Neviem o tom že v tejto pavučine by niekto robil poriadok.
Teraz sa niečo začína v istých segmentoch konať . Reakcia na tento postup sú rôzne.
Ani Badateľovi, ani web -u sa preto slepo dôverovať nedá.
Dôležité teda je hladať a nájsť overenie tej ktorej info. A to vo väčšine prípadov vôbec nie je ľahká cesta.
Je na každom z nás, ktorú cestu si bvyberieme.

Prezyvka055

Badatel je projekt zamerany na hlupost ludi. A pointou tohto projektu je zarabat prostrednictvom inzercie cez googleads a roznej propagacie vyzivovych doplnkov a roznych inych predrazenych veci z ktorych maju profit.

čERVENáčIAPOčKA

súverenné tvrdenia o zázračných účinkoch nie sú namieste.
niektoré vecí sú pravdaže pravdivé,ale veľa ich pravdivých nie je,alebo sú zavádzajúce-nechcem to rozvadzať...

....v dnešnej dobe si vedieť vybrať a hlavne na internete,tak to sA STáVA DOSLOVA KVALIFIKáCIOU čI UMENíM...VEĽA šťASTIA!!!KARKULKA...

[zruseny12]

LYZICKA
ak mas dobre TRAVENIE a nie si ALERGICKA na MLIECNE VYROBKY,tak by ti nemali robit problem...ja si myslim,ze to skor postihne ludi,ktory maju nejaku alergiu na ml.vyrobky/ako napr.mna,ja som na to velmi zle doplatila/
ale aj zdraveho cloveka,to moze postihnut,ked je stale mliec.vyrobky-a prehana s nimi...treba vsetko z mierou....MLIEKO A MLIECNE VYROBKY zahlienuju,ci je clovek alergicky na to ci nie...
kedze CLOVEK JE VSEZRAVEC,mal by jest vsetko a ROZMANITU POTRAVU a nie JEDNOSTRANNU...
nie som odbornik,ale sama som vela veci pochopila ked som ochorela a zacala som mat TRAVIACE PROBLEMI A Z NICH MAM PLNO DIAGNOZ...
ale urcite netreba podcenovat ani LEKAROV,TY SU PRE NAS AKO PRE LUDI TIEZ VELMI DOLEZITY...
kym je clovek ZDRAVI,tak sa takymi vecami nezaobera,ani nevie,ze existuju,az ked pride nejaky PROBLEM,tak sa o to skor zujimame,len aby nam bolo dobre...

vevericka

mozno v niecom maju pravdu..ale stacilo mi precitat si dva clanky o GMO, aby som vedela, ze aj to malo, v com maju pravdu prehlusia neskutocnymi bludmi..tolko moj nazor k nim..

lyzicka

no dobre, ale mliecne vyrobky sposobuju leukemiu? to sa mi zda trochu prehnane, no ja si neviem predstavit, ze by som mala zo svojho jedalnicka vypustit vsetky mliecne vyrobky... co by som potom jedla? iba ovocie? Vlastne ani to nie - je kadecim postrekovane... najradsej by som sa porozpravala s niekym, kto sa v tejto oblasti vyzna a je nestranny, tiez by som rada vedela pravdu, ale je to, co tam pisu, skutocne pravda? ako si to overit? ci len tak mam tomu slepo verit a vzdat sa jogurtov, mlieka, syrov, ktore mam tak velmi rada???

danuska123

podla mna tato stranka odkryva vsetky tajomstva, ktore su pred nami utajovane, pred nami obycajnymi ludmi, ktori doslova naletia na vsetko. tato stranka dava podla mna objektivnu pravdu o niektorych veciach, kto su nam ponukane ako dobre pod vplyvom reklam a roznych marketingovych tahoch, vid. masla, biely cukor, ... mne osobne sa tato stranka paci :)