nočné močenie

whydont

fluffy, este male ps, predsa len, su ludia, co sa na mocenie nebudia ako je zivot dlhy pocas spanku, ini chodia pravidelne ako hodinky aj kazdu hodinu, vsimol si si zmenu, tak reagujes, aj ked toto nieje to prave miesto..pretoze niektori prispievatelia, ci zamerne z pozitku, ci su skutocne taki ehm "odbornici", by ta aj pre jedno kychnutie hned poslali na onkologiu, pretoze kdesi (hm tento zdroj sa tu objavuje nejako casto, musim vypatrat co je to za odborny casopis) citali ze jeden pripad bol, kedy...chapes...pre tvoje dobro..
a to nehovorim ze si mal stastie, len v maloktorej teme sa neobjavi ako pricina symptomov posadnutie diablom,urieknutie,tazoba z minuleho zivota...boooze... a nezriedka aj presny navod ako mozes tak cca za 5-10 rokov by si MOHOL mozno ziskat nejake zlepsenie stavu, ak budes poctivy ;)

whydont

hmm neposles mi postou vzorku mocu?

..to bol pochopitelne vtip...fluffy, ak mas zdrave oblicky, nepocitujes ziadne symptomy ako palenie pri moceni ci po a pod., tak mas stastie ze ti prezradim, ze to nic vazne nebude... a kedze oblicky pracuju pocas spanku, resp. v polohe lezmo efektivnejsie-tvoria viac mocu, mozno len pijes o par dcl viac tekutin/alebo aj nie ako doteraz, alebo sa pred spanim nevymocis dôkladne, mechur sa naplni este skor...a aj napriek tomu, ze to predtym aj nebyvalo hned neznamena, ze mas problem, toto nieje priznak ochorenia, ani poruchy, iba normalnej funkcie obliciek, ak to chces eliminovat, pred spanim sa vymoc dokladne a cca hodinu,dve pred spanim uz nic nepi ak nemusis, nech ti oblicky funguju plne forever :)

karioll

cez den nechodis,lebo sa voda vyparuje pohybom a dychanim.ak nemas problem s prostatou,daj si u lekara odmerat cukor,zvysene mocenie hlavne v noci je jednym z prvych priznakov cukrovky

ayurvedsky maser

Pravdepodobne sa jedna i premnozenie bakterie Escherichia coli, ktora vam oslabuje mocovy zvierac a tym vas nuti stale chodit na mocenie. Bez presnej diagnostiky je to vsak tazke urcit co presne sposobilo ten problem. Ked budete na Slovensku, tak sa mi mozete ozvat a pomozem vam s tym. Dovtedy mozete skusit pit koloidne striebro a na vecer si ho zavadzajte aj do pochvy v mnozstve priblizne 1 polievkovej lyzice. Treba potom zostat lezat aspon 15 minut.

moncika

no ja to mam ovela horsie, pretoze ja chodim pred spanim pocas polhodiny aj 5krat na WC.a len pokvapkavam. uz som zufala, neviem co mam s tym robit.a kedze som v zahranici, tak tu k lekarovi nechcem ist, a domov sa vraciam az o dva mesiace. poradte mi prosim, co mam nato skusit, a ci mi vobec nieco pomoze, bez toho aby som tu musela ist k lekarovi. dakujem

rebelia

lepsie ako nocne pomocovanie :-)
A ked ides o hodinu druhykrat na WC, tak ti aj nieco ide, alebo len pokvapkas?? :) Lebo potom sa moze jednat o bakterie v mocovom mechury. Dobre su cucoriedky a pi vela vody cez den aby sa ti to vyplavilo..

[zruseny8]

zase az take normalne to nie je, ale ked nemas ziadne ine problemy ci uz v noci alebo cez den, alebo palenie tak tomu nepripisuj velky vyznam. mozno ti niekto lepsie poradi, ale ja fakt neviem co by to mohlo byt. mozno sa len bojis, aby si sa v noci nepomocil/a ak si mal/a nejaku traumu z detstva..neviem fakt neviem