Teoria relativity

chritska

Existuje aj film co zachytava najdolezitejsie momenty v Nostradamovom zivote... je to zaujimave, ale ja to vnimam ako peknu rozpravku, nieco na tom je ale nepripisujem tomu dolezitost. Podla mna svoje prorotstva nezasifroval, ale v tej dobe svoje videnia nevedel dokonale popisat, kedze zil pred po tisicrocim.. Ked videl lietadlo, nazval ho napr. ohnivym vtakom. Mna skor fascinuje zivot J. Krista..

ShaulaThalit

nepamatam sa presne, na akej stranke to bolo.... ale je vela zaujimavosti na roznych strankach, ale niektore veci su len take tie mylne konstatovania, takze netreba verit vsetkemu.

ShaulaThalit

Mozno take najznamejsie a aj prve proroctvo bolo, ked stretol isteho mnicha so stadom a oslovil ho "vasa svätost", o niekolko desiatok rokov sa stal tento mnich papezom...
Nostradamusove predpovede sa nedaju len tak rozlustit, pretoze ich pisal roznymi siframi, aby jeho predpovede nezneuzili iste "sekty". Citala som, ze take jeho najznamejsie predpovede boli ako predpoved vlady Napoleona, Hitlera, Stalina... potopenie Titanicu v roku 1912, atomovy utok na Hirosimu a Nagasaky, atentat na Kennedyho a aj utok na WTC v New Y.
Predpovedal pred cca pol tisicrocim, ze ludia budu cestovat vzduchom - lodou...

zaujimave

shaula vypis niektore proroctva kralovnej zo saby.... aj mna to zaujima, aj o cakrych by som velmi chcela vediet, vies ich aj pomenovat?
Petuska B a ty co povies na New-age?
nieco a shaolinskych a tibetskych mnichoch nevies?mna to hrozne zaujima.vies ze su aj lietajuci mnisi? to je sila,co?A odkial to viem,nuz nasa straka ma na povale kopu starych knih......a vnich vela zaujimavych veci...tie na nete nenajdete.