priatel a telefonovanie

Príspevok v téme: priatel a telefonovanie
yeti

Caute babenky. Mam takyto problem: mam priatela, chodime spolu uz 2 roky. Ja mam 19 a on 23)Problem je v tom, ze casto telefonuje. Ci som pri nom alebo niesom. Leze mi to uz poriadne na nervy, pretoze, este len rano vstane a musi telefonovat. (volava so svojim bratrancom) Uz som sa ho pytala, co s nim stale volava, ci mu to nieje sproste, vzdy mi povie ze volaju spolu, len ked nieco potrebuje. Ale ta potreba je asi taka ako: ahoj, co robis, ides niekam, co si robil...??? proste somariny..takto si cez den este zavolaju 2-3 krat. A ako keby to nestacilo, volava s chalanmi, a to najmenej pol hodinu. ja vzdy ked nieco surne potrebujem, tak sa mu nemozem dovolat, pretoze ma stale obsadene. A jeho nenapadne, zi ked mu volam 3x po sebe ked ma obsadene,ze asi nieco od neho potrebujem. Poradte mi prosim vas, ako to mam uz riesit, pretoze ma to uz vazne nebavi a on si to nechce dat vysvetlit. Vzdy ma odbije, tym ze aby som sa nestarala, ze on sa nestara komu a kolko volam (pritom ja volavam tak maximalne 2x do tyzdna, aj to ked nieco potrebujem)Vcera vecer som sa napr. ponahlala domov a dohodla som sa na urcitu hodinu s mamou, lebo sme mali niekam ist..a preco som to nestihla...???Lebo osm musela cakat 20 minut,dokedy dovola..a co potreboval???..ahoj, co robis? ako sa mas??? vopred dakujem za normalne odpovede

yeti

usiko, dik za prispevok..ale chcem este povedat, ze v tom je este viac, nechce sa mi to vsetko vypisovat, Ale moja lasky k nemu trva uz 6 rok ale zacali sme spolu chodit az pred 2 rokmi...vychadzame spolu dobre, je to chalan so vsetkym co ma mat, akurat je ten problem s tymtelefonovanim..viem, ze kazdy ma nejaku chybu, nehovorim, ze ja som dokonala aj ja mam svoje muchy ale ja sa ich snazim aspon krotit prinajlepsom ich odstranit. Ale s chalanmi to je ovela tazsie..on je flegmatik, jeho nic nesere, nema ziadne problemy, ma vsetko co chce (nemyslim co sa tyka penazi) a tak isto ma odomna vsetko, co mu vidim na ociach...preto sa nechcem koli tomu s nim rozchadzat, lebo je to banalita a casom pridu mozno aj horsie veci pri ktorych budeme musiet obstat a ich vyriesit. Ale momentalne ma hneva toto telefonovanie. Niekedy si zavolaju len 2x ale niekedy to je fakt az na infarkt.

yeti

kika..keby sa mam porozpravat s jeho bratrancom, tak to by som sa musela asi s celym jeho telefonnym zoznamom z coho predstavuje70 % chalanov..a viem si predstavit, co by mu chalani potom povedal a mne by to vycital..si pod papucou, ona ti rozkazuje, ona ti hovori co mozes a co nie...nieje to tak..chalani su proste svine a drzia spolu

usiko

yeti,

no, podla toho, co pises,je nespolahlivy a nezodpovedny a ma ta za nic...je to nevyzrety clovek, pre ktoreho je prednejsie sa vykecavat s kamaratmi o nicom, ako tvoje stastie......nie je dospely, ja viem ze ho lubis, ale vo vasom veku tvrdit, ze chces s nim byt do konca zivota, to je trochu moc...este sa psychicky vyvijate, ten clovek potrebuje dospiet a ver, mi, kym sa to nestane, iny nebude.....

yeti

prave, problem je v tom, ze on ma volne minuty a preto stale vola...skusala som mu vysvetlovat, ze mi to vadi, aj sa koli tomu stale hadame a on nie a nie prestat..je strasne tvrdohlavy..neviem ako to mam vyriesit, prave nechcem sa s nim rozist lebo chcem byt s nim do konca zivota ale, chcem aby sa v tomto zmenil..a proste uz neviem ako nanho..

Kika:)

Ja by som skúsila aký požičaj-taký vrát, Proste začni tiež tak volávat, a ked to nepomože, radčej stým skonči, lebo skrachuješ na telefónnom účte, alebo ho skús od toho volania dáko odpútat, skús sa sním ešte porozprávat, že ti to vadí, atd, alebo sa skús stým jeho bratrancom porozrpávat, inak neviem čo by som ti poradila...