Chemoterapia

Príspevok v téme: Chemoterapia
Unavena

podstupujedm chemoterapiu, chyba mi vybrat este 4 davky. vlasy uz nemam. padaju mi vsetky chlpky, bez vynimky obocia a mihalnic. preto sa chcem opytat, ci mi to dorastie. sice prezijem uz asi vsetko, ale rada budem ak niekto napise. ci dorastaju vlasy, obocie,aj mihalnice. nemam sa o tom ani s kym porozpravat, som len doma a unavena. a ako to zvladali ine mlade zeny? nemusia byt len mlade, vsetky.

Lentilka123

Ahojte, objavila som tu na fore latku AC11, je to nejaky specialny vytazok z Macacieho pazura, ktory sa velmi pouziva na zlepsenie nasledkov pri chemoterapii. Tento extrakt ma niekolko patentov na ucinky proti rakovine. Na Slovensku su o tom informacie aj tie patenty na energiabhip.sk
Mate s tym niekto skusenost?

repka

a mne ako niekto vysvetli, ked ta chemoterapia nepomaha, preco ja som skapinala zo dna na den na pristrojoch a ked mi podali chemoterapiu a dobrala som liebcu som zdrava?

RNG

Je to sice zaujimave, ale plesne a ich toxicke karcinogenne vylucky su len jedna z mnohych dovodov na rakoviny. Viacere bakterie boli z toho tak isto obvinene, niektore virusy, mnohe parazity mnaju karcinogenne vylucky a podobne.A samozrejme zamorenie roznymi chemikaliami k tomu tak isto znacne prispieva.Tak isto ako aj ziarenie.
Takze je to podstatne komplexnejsie, ako len hubove ochorenia.Ale spolocny menovatel tychto vsetkych su karcinogenne latky, ktore zamoria telo, oslabia jeho obranu a regeneraciu a daju sa adresovat najma intenzivnym odmorovanim, enzymaticky, absorbcne a pripadne aj chelaciou.

RNG

DPK1, ty vychadzas z nazoru, ze chomoterapia je potrebna pri lieceni rakovin, ale su lekari, co vychadzaju z nazoru ze chemoterapia nie je dostatocne ucinna a velmi skodliva takze pouzivaju ine citotoxicke latky, hlavne prirodne a take co nemaju ziadne postranne ucinky.Samozrejme prirodne latky nie su vyrobky farmacie, ale prirody, tj na nich nevie zarabat take obrocske sumy, ako na patentovanych chemoterapeutikach. Priemerny pacient v USA dnes minie na liecbu rakoviny, povacsine nakoniec neuspesnu, ale aj na uspesne, 350 000 dolarov,
Na prirodne latky by neminul ani malicky zlomok z toho.
Takze "tam je ten pes zakopany" , zialbohu.Kto sa chce dozvediet o najnovsich metodach liecenie rakovin, prave vysla kniha od nakladatela Eulera www.cancertutor.com kde uvadza aj 350 roznych metod na predidenie a liecenie rakovinin, tj alternativne, ako tlaci monopolne sucasna zapadna onkologia.

dpk1

ps: predchadzajucou narazkou na koktejl som nechcel povedat, ze je blbost ich uzivat, tak ako aj dalsie prirodne preparaty. Vhodne stravovanie a vyzivovanie tela ( respektive nevyzivovanie nadoru-ov) je bezpochybi zaklad mozneho uspechu. Pri chemoterapii je podla mna potrebne dbat aj na to, aby napchavanie sa roznymi antioxidantmi paradoxne neznizilo ucinok a zaber chemozerapeutickej davky, t.j. treba mat v tom system.Tolko iba moj nazor, a velmi male osobne skusenosti pre pacientov ci ich pribuznych, ktori tuto debatu mlcky citaju.

dpk1

Ja sa trosku odklonim od mexickych telenoviel, toho ako bujnejucu rakovinu liecia zeleninove koktejli a odmorovanie tela, a priameho ci nepriameho urazania poctivych lekarov, ktori v tejto diskusii maju uprimnu snahu.....myslim totiz na zadavatelku tejto temy, ci je este medzi nami, ci sa z toho dostala....ako dopadla.

Unavena, ak si niekde tu okolo, napis nam prosim.