Chemoterapia

Príspevok v téme: Chemoterapia
Unavena

podstupujedm chemoterapiu, chyba mi vybrat este 4 davky. vlasy uz nemam. padaju mi vsetky chlpky, bez vynimky obocia a mihalnic. preto sa chcem opytat, ci mi to dorastie. sice prezijem uz asi vsetko, ale rada budem ak niekto napise. ci dorastaju vlasy, obocie,aj mihalnice. nemam sa o tom ani s kym porozpravat, som len doma a unavena. a ako to zvladali ine mlade zeny? nemusia byt len mlade, vsetky.

otvorene

ak dovolite, tiez poviem svoj nazor na chemoterapiu, mimochodom som uspesne vyliecena z rakoviny, stalo sa to pred mnohymi rokmi a tiez som brala chemoterapiu, cize brala som chemoterapiu a vyliecila som sa, no nemyslim, ze to bolo vdaka chemoterapii, len som mala vacsie stastie, ze moj imunitny system bol dobry a u mna neboli zistene metastazy, chemoterapiu mi naordinovali iba preventivne, mozno tam bolo iba podozrenie na metastazy, ale v skutocnosti chvalabohu som ich este nemala a preto som prezila, nie koli tomu, ze mi chemoterapia pomohla. Poznam vela pripadov chorych na rakovinu, velmi vela mojich rodinnych pribuznych ale aj kamaratov na nu zomrelo a vsetci boli lieceni chemoterapiou, jedna moja kamaratka, ktora nedavno prehrala boj s rakovinou po desiatich rokoch ich brala niekolko, no ani jedna nezabrala a nakoniec kamaratka zomrela. Ja nie som odbornik, ale mam odpozorovane na mnohych pripadoch, ze ak su v tele uz metastazy, ziadna chemoterapia nepomoze, je zbytocne ju do tela pacienta pumpovat, tak ci tak pacient zomrie, mam tiche podozrenie, ze mnohi lekari to vedia, no napriek tomu chemoterapiu predpisuju, nechcem nikoho poburovat, preto nepoviem preco, ale mnohi inteligentni si domyslia asi preco, realita v tom dlhom prispevku uvadzala cca 2% uspesnost po liecbe chemoterapiou, je to naozaj zalostne malo a tie 2% mohli byt pacienti ako ja, ze nemali metastazy a preto nezomreli, ale nezomreli nie preto, ze im chemoterapia pomohla. Korupcia prekvita vo vsetkych oblastiach nasho zivota a chvalabohu najdu sa odvazni ludia, ktori sa neboja a hovoria nahlas to, coho boli priamo svedkami a su to ludia z radov lekarov, ja verim, ze pravda casom vyplava na povrch, dostal sa mi do ruk tiez material o tom, ze existuje spolahlivy liek na cukrovku, ten je vsak prisne drzany v supliku, pretoze farmaceuticky priemysel by prisiel o miliardove zisky, keby odrazu nebolo treba pichat inzulin, takze nech si lekari vravia co chcu, pravda je taka, ze farmaceutickemu priemyslu ide viac o ich vlastne zisky ako o zdravie ludi a on ma bohuzial vyborne paky (financne odmeny, zahranicne dovolenky a zahranicne konferencie) na lekarov, nehadzem ich vsetkych do jedneho vreca, najdu sa medzi nimi aj cestni a poctivi, ale asi ich nie je vela, ak sa clovek o danu problematiku zaujima, najde vela informacii na internete a potom je uz iba na nom samotnom comu skor uveri.

RNG

exotic, ked sa ti nepaci ze sem uvadzam fakty a statistiky, tak to necitaj. Ale nezabranuj ostatnym ludom aby sa dozvedeli pravdu o dnesnom stave organizovanej mediciny, najma onkologie, kde stav aj napriek stovkam miliard minutych na vyskum je daleko od akceptovatelneho a kde ine metody a nazory na liecenie, hocijako ucinne su zamerne potlacane.

:-DDD

jasne, videla si jedno "veldielo" a tym padom vies o medicine a onkologii uuuuplne vsetko :-DDDDD
len tak dalej, kedy si pojdes po Nobelovku?

wildwind

pre vsetkych zaslepenych, ktori si stale myslia ze chemoterapia ludom pomaha, odporucam aby si pozreli dokument Healing cancer from inside out, kde je pekne vysvetlene co vlasnte chemoterapia sposobuje, co sa snazia farmaceuticke firmy ako alternativne liecby odstranit, co tlacia lekarom do hlav, ktori sa musia riadit recami tymi z hora, lebo inak by ako lekari skoncili a mohli kopat kanale ... dokument mi len potvrdil to co som iba tusila, ze liecenie rakoviny je cele obycajny biznis, ktori zaraba na smrtelne chorych ludoch a este k tomu nikoho z nich nijak nelieci, iba z nich robi ludske matohy, ale za tie prachy to par vyvolenych stoji

RNG

Meggy, niekto netvrdi nikde , ze uspech liecenia roznycy rakovin je 100%. Ale percento prezitia viac ako 5 rokov je hanebne nizke a klasicka onkologia ho ma nizsie, ako alternativna. Uvediem znova a znova statisticke porovnanie priemerneho prezitia roznych rakovin klasickou onkologiou v USA a alternativou z jednej z alternativnych nemocnic v Mexiku, kde je dobvolene liecit alternativne, zatial vo v USA je to trestne. Onkomafia v USA si vymohla cez vladne urady, ze im a ich metodam nikto nemoze konkurovat, aby nestratili obrovske prijmy z "liecenia" rakovin.
www.oasisofhope.com

meggy

j"realita, nedaju sa uz komentovat tvoje prispevky, utoky....ale nepis vseobecne talafatky ...nikto nepopiera vsetky mozne pomocne liecebne moznosti, od masazi po zeleninovo-ovocne stavy, zakazy cukru,,,, skus poradit to, co si videla ako pozitivne na vlastne oci.
Onkolog, ani iny lekar predsa nie je studovany na zazraky. Nevedela som, ze v USA je 100% uspesnost liecby. Okrem ineho, zbytocne tu stresujes tych, ktori maju onkologicku diagnozu. V mojom okoli mi na tuto nemoc vsetci prezili, vyliecili sa a tesime sa z ich statocnosti.

nadejka

Chcem poprosit vsetkych,ktori nepoznaju illek,nech na jej osobu neutocia.Je to uzasny lekar so srdcom na pravom mieste a verte ze viem o com hovorim.Aj my bojujeme s touto zakernou chorobou a prave illek dostala manzela do takeho stavu v akom je aj ked nevieme na ako dlho.Tiez nevie robit zazraky ale robi aj nemozne aby pomohla.V nasom pripade sa aj zazrak stal pretoze manzel bol v kritickom stave a prave chemoterapia ho dostala do takeho stavu v akom sa nachadza.Je to lekar ktory pomaha nielen pocas sluzby ale aj v sukromi aspon radami,ked sme bezmocni.Preto sa mi to zda krute hadzat vsetkych lekarov do jedneho vreca.Myslim si ze na klenovej su vsetci lekari uzasni a robia co mozu ale nedokazu nemozne.My tiez nevieme dokedy ale tesime sa z kazdeho dna neda sa stym nikdy zmierit hlavne ked ho milujete celym srdcom ale nevzdavame to...Nadej je vzdy nejaka ale ozaj zalezi na tom svojom lekarovi ako sa k tomu stavia a illek je uzasna vo vsetkom to sila ktora nas zenie dopredu tak neutocte kazdy mame nejaky ten osud a z niecoho cerpame silu my ju cerpame z lasky k sebe a bojujeme a boj nevzdame do poslednej chvile....

RNG

Osobne velmi lutujem beaznych lekarov,lebo musia predpisovat len povolene lieky, hoci mnohi uz tusia, ze to nie je najlepsi postup, ale proti masinerii bojovat ako jednotlivci nemozu, na to treba organizacie, ako maju mnohi alternativni v USA.
A naviac zo skol su priporaveni odborne len na symptomaticke diagnozy a symptomaticke predpisovanie liekov, odporucanych farmaciou a akekolvek odbocenie sa prisne tresta, nielenze oznacenim "sarlatan" ale aj sudmi, odnatim diplomov, alebo utokom na kredit v bankach a podobne.
Metody su najma v USA proti nim casto velmi spinave.
Ale ich rady rastu napriek vsetkemu, co jasne naznacuje, ze pravda sa neda do nekonecna potlacat a ze je dost obetavych lekarov ktori su ochotni riskovat aj celu svoju karieru na to, aby vyliecili svojich pacientov, aj ked oficialne zatial nedovolenymi metodami.

Inac rozhodne nevycitam nic takym, co sa na to neodvazia, ja na ich mieste by som to asi tiez neriskoval, clovek ma predsa rodinu, ktoru musi zivit a nemoze si dovolit riskovat, ze ho znicia.