Uzkostne stavy, vela premyslania preco nemam chalana?

Príspevok v téme: Uzkostne stavy, vela premyslania preco nemam chalana?
sweetyia

Vobec neviem, co sa so mnou deje. Ale som nervozna, citim sa zle a horsie.Mam 23, nemam priatela, mam problem vobec sa zalubit. Na svoj vek nevyzeram, vacsina tvrdi, ze mladsie, stretam chalanov mladsich odomna, tak okolo 20, 21rokov, kt. maju o mna zaujem.
Doma neustale pocuvam, preco vo svojom veku uz nemam nejakeho chlapca. Byvam na dedine, a ostatni vedia o mne viac ako ja sama, aspon tak mi to niekedy pripada. Chalani ma volaju na kavu, veceru, kino ale vobec nemam chut ist s niektorym z nich. A ini ma volaju do hotela a podobne.
Vsetci okolo mna chodia v paroch a ja si pripadam uplne debilne.

tibike81

Myslím, že takéto ženské, pýtajpce sa aj odpovdajúce, by mali povinne zatvárať do kláštora. Ich mozočkom sa nedá pochopiť, že svojim správaním zavádzajú; resp. chcú niečo, čo nevedia; ba až nevedia, čo chcú. Dokonca niekto im radí, len aby využívali iných - fúúúj.
Takže, najprv je potrebné sa uvedomiť, a potom ísť za cieľom - ale samozrejme, že nie "zadarmo" voči chalanom... (Inak, ponuky sú priamo luxusné :-)
Je to pravda, dievča je nedospelé, ešte aj kód tu ukazuje písmená ViRGiN... :-DD

sweetyi

Dakujem pekne za nazor,..to kino aj kavicka, uz boli, ved preco nezajst a nepokecat, ved len tak spoznas blizsie cloveka.., ale vacsinou to dopadne tak, ze potom uz nechcem nikam ist, ale oni sa ozyvaju a sms v tvare dobre ranko, vyspinkana..a takto to pokracuje uz dlhsiu dobu, a tiez to nevyzera nejak uzasne ked kazdy tyzden idem s inym chalanom posediet niekde..aj ked je to len posedenie a pokecanie..proste stale sa mi nieco nepaci, i ked nechcem byt nejaka vyberava, ale neviem sa pretvarovat, ze sa mi niekto paci ked nie.A snazim sa to vysvetlit aj tym chalanom, ze nech to beru kamaratky hned od zaciatku. Ja mam problem sama zo sebou asi. Lebo toto mi pripada dost divne a nenormalne. Ale citim sa zle.

alzbee

Ked nevyskusas, tak neuvidis...za jednu kavu, ci navstevu kina nic nedas-mozno by sa ti fakt nejaky z nich zalubil:))..a nikde nie je napisane, ze ich dalsie pozvanie nemozes odmietnut. alebo, ked sa ti nepacia ti, ktori maju o teba zaujem, tak si vyhliadni ty nejakeho, ktory sa ti paci a pozvi ho niekam. Ved v dnesnej dobe uz davno neplati, ze chlap je ten, ktory musi pozvat zenu a ze musi byt ten starsi...ale samozrejme-nerob to kvoli rodicom, ci "uzasnym" ludom v dedine, ale kvoli sebe...ked nemas chut byt s niekym, tak sa do toho nenut kvoli inym. Ale kazdopadne, nemozes ocakavat, ze ti z neba spadne nejaky pan dokonaly hned do narucia:)) obcas treba prevziat iniciativu do vlastnych ruk, ked sa chce clovek niekam pohnut. Drzim palce:))