Stitna zlaza

Príspevok v téme: Stitna zlaza
mata

Moze mi niekto poradit ako liecit stitnu zlazu bez liekov?Ja som pred rokom bola liecena na zvecsenu funkciu stitnej zlazy ,ale potom som odysla do zahranicia .Menzes mi chodil zatial kazdy mesiac, len v niekolko dnovych rozdieloch,ale teraz mi nedosiel 3 mesiace.neviem ci je to zapricinene koli stitnej zlaze ale tehotna niesom.da sa to liecit aj nejakymi vytaminmi alebo podobne?Dakujem.

tina

caute ako sa prejavuje znižena alebo zvyšena činnost štitnej žlazy?bola som u doktorky a mi povedala že mam zvečšenu štitnu žlazu ale nikde ma neposlala že vraj to neni važne.

mata

Dakujem za radu ,som velmi rada ze ste mi nejak poradili ,skusim si ho nejak objednat lebo ja niesom na Slovensku a neviem ci mi ho poslu aj do zahranicia.Naozaj vam dakujem .

ota

LKVB6 je prírodná alternatíva ako náhrada syntetickej liečby pre problémy s metabolizmom a štítnou žľazou. Pozri www.lkvb6.sk Baby ho berú na chudnutie, ale prípravok je hlavne na riešenie zdravotných problémov.

igris

moznost,
precitala som si tvoj prispevok o herbalife a mala by som dotaz, nerozumela som ci tvoja mama berie lieky a ake davky na SZ a ktomu ako pridavok Herbalife , alebo len H ? Mam viac rokov problemy zo SZ a toto sa mi zda tak trochu scifi :( Samotne lieky napr. euthyrox zaberaju naplno do 6-8 tyzdnov. So sprievodnymi priznakmi sa trpim velmi dlho potesilo by keby existovala vhodna doplnkova vyziva, len pricin ochorenia SZ je velmi vela, tak som trochu skepticka.

možnosť

Problémi zo štítnou žľazou poznám od mamy, má zníženú funkciu a tím aj vylučovanie ženského hormónu, má nadváhu a rôzne problémi s tím spojené ako je aj pocit zimi. ostalo jej len niekoľko možnosti. brať na dosmrti lieky, dať si ju vyoperovať a brať dalšie lieky alebo s tím niečo robiť. rozhodla sa s tím niečo robiť a vyskúšala výrobky Herbalife ktoré užíva asi mesiac a príznaky pomali odoznievajú a popritom už schudla niekoľko centimetrov z obvodou. chváli si tieto výrobky a dúfa že príznaky celkom zmiznú.

marfuška

Škoda Terka, že som o tom nevedela tak 1.5 roka dozadu.Ja som mala síce hypofunkciu, zapríčinenú autoimúnnym och. ale aj tak mi št.žlazu vyoperovali,pretože konečná dg znela Ca štítnej žlazy.

terka

mata, skús Lkvb6. Nájdeš ho na -odkaz odstránený- Je to prírodný prípravok na úpravu metabolizmu a optimalizáciu činnosti štítnej žľazy. Obsahuje okrem iného aj prírodný jód z morskej riasy.

igris

mas aj ine priznaky zvysenej funkcie ?, unava, tras ruk, chudnutie, moze to sposobit ochorenie srdiecka/ tazoba na hrudniku....

marfuška

Asi to bude tak, že štítnej žlaze sa nedá pomoct nejakými bylinkami.Ak je zvýšená činnost treba ju skrotit, ak znížená treba jej pomoct.Skor či neskor bez liekov nastanú zdravotné problémy.Mam to odskúšané na sebe, tiež som hladala nejaké bylinky na pomoc, ale nič som nenašla.