preco mi to tak vadi ked to mam rada ?

Príspevok v téme: preco mi to tak vadi ked to mam rada ?
brontnerkaBA

caute..mam taky problem ak to je vobec problem ja uz som z toho uplne mimo..s priatelom mame sex uz nejaky ten mesiac.sme dlho spolu a vieme si poriadne uzit ale ked pride na oral tak je mi to neprijemne.niekedy ked to pride a dame si rychlovku tak ja mu to nechcem spravit pretoze sa drzim toho ze pokym neni umyty a pekne vonavy ze take nebudem robit.len on ma asi nechape a vzdy sa urazi..lenze znamej sa spravili v ustach infekcie z toho ze jej frajer sa poriadne nevyumyval a robila mu to ustami..moc je predsa najhorsi ludsky biologicky jed..v uvodzovkach..ale ked som ju videla ako vyzera,nebolo mi vsetko jedno..a prave preto..no a moj priatel to nechape..on len chce a chce a na mna nebere ohlad..uz ma to vazne nebavi :(..neviem co mam robit..poradte

niekto

moc je pokial viem sterilny stym problem nieje
ked sa neumiva moze tam mat bakterie samozrejme hygiena je dolezita...

ked ti to je neprijemne povec mu narovinu ako to vidis vysvetli mu ze preco ze sa proste bojis na tom nieje nic zle ...

usiko nepovedal by som ze sa to tyka len poniektorych chlapou ale aj poniektorych zien

toto nieje otazka pohlavia ale vychovi ;-)

usiko

no, asi to nie je priatel, keby to bol priatel, tak to pchopi...je to pako a ja by som s nim skoncila nadobro...aby niekto sa urazal nad niecim, co mne moze uskodit a jemu to zaberie minutu kym sa umyje? sorry, ale je to dobry...ved vies co....

my sexujeme len osprchovani, mam na to jeden dovod, povedala som mu, ze som nachylna na mykozu /co je pravda/, a nechcem byt chora, lebo potom sa dlho liecim...a pochopil to a odvtedy, ked mu poviem pekne / nechcesa ti ist osprchovat? , uz vie, ze hura ideme na sex....xixi....

inak, chlapi, neviem ako zeny, ale chlapi /citala som to v jednej knihe, takze nie z mojej hlavy / vraj nemaju s hygienou az taky problem ako my, este ani zadok si poriadne neutru..../to je z tej knihy - na moju obranu/...a naozaj, ked som volakedy prala trenky, co nosil aj tri dni, bolo to viditelne..../a to vlastne kazdy z mojich priatelov, aj byvalych/...a tak som ho naucila si pekne trenky kazdy den po sprchovani menit za ciste.....

odvtedy nemam mykozy a problemy....