Botulotoxín

silvusa

Chcela by som sa opýtať, či má niekto z vás skúsenosti s botoxom proti poteniu. Mám 24 rokov a nadmerne sa potím,vyskúšala som uź viac prípravkov ,ale nepomohli, Aj od kožného lekára. ďakujem

zrela žena

pre lululu: vôbec to nebolí,ja som sa bála že to okolo očí bolí,nie je to pravda,ani do čela to nebolí,platila som aj so zlavou 9000 korún,bolelo ma to nad hornou perou,ale to mi tam pichali takú tekutinu na vrásky,tam som ich mala vela,teraz nemám nič.

zrela žena

daisy,nič sa nedeje,všetko je ok,.Nie si hlupák,máš svoj názor,to je dobre.
Prajem ti,aby si nikdy nemusela siahnuť po botoxe.Bohužial,ja to riešim takto.Vela zdravia a šťastia ešte raz ti prajem.Kamila

lululu

Ahojte, mám 32 a už som tiež uvažovala nad botoxom. Môžete mi prezradiť ako to prebieha, či to bolí a koľko to stojí?

zrela žena

daisy,čo ťa to tak berie.Každý má právo na čo chce.Ja robím s ludmi a musím dobre vyzerať,a vrásky mi vadia.Užívam vela hormonov a tie mi ničia pleť.Takže to riešim touto cestou,čo bude a nebude,to necháme na osud.Kamila

daisy

zrela zena, mam sestry, ktore su v tvojom veku a nejake specialne vrasky som si nevsimla. na prvom mieste faktor vzniku vrasok je slnecne ziarenie, ja nosim klobuky v lete a slnecne okuliare, vysoky UV faktor a uz teraz pouzivat kvalitne kremy. keby si si davala pozor na plet, nemusela by si obsesovat. Mna to len tak napadlo, bola to fakt len myslienka. Ja ta chcem vidiet o desat rokov, co s tebou ten botox urobi, lebo sa z teba urcite nevyparilen preto, ze ho maju tvoje kamosky este nic neznamena. Nie je to dlhorocne skusane, co to s clovekom spravi...vela stastia aj tebe. Dufam, ze sa o seba staras aj inak, aby si svoju postavu a zdravie nezacala riesit az o desat rokov.

zrela žena

a teraz som si všimla jeden tvoj príspevok,že si uvažovala nad botoxom,načo nad ním uvažuješ,ked to odsudzuješ,ved si protirečíš.Vela zdaru ti prajem.Kamila

zrela žena

daisy,tvoj názor-tvoje právo.Ale ťažko s tebou hovoriť o botoxe,ked máš 25 a my sme tu po 40.Ozvi sa ked budeš mať tolko rokov,možno tu ešte budeme,hahaha.Okrem toho,v amerike ho majú aj mladé baby,tiež tam mám priatelky a viem o čom hovorím.Vela šťastia ,a veselé sviatky,aby si nikdy nemala problém s vráskami.Bohužial,ja ich mám.