Chcem zmiznúť z Azet.sk Ako na to ???

Príspevok v téme: Chcem zmiznúť z Azet.sk Ako na to ???
NIE!nick!89

Chcem zmiznúť z Azet.sk,už aby tam môj nick nebol aby neexistoval , nepýtajte prečo,nechcem o tom hovoriť.
Takže už mám tam asi 4-5 nicky na ktorých som nebola prihlásená viac ako pol roka,je to aj rok...a stále nick existuje!! písala som adminovi a on fur to isté odpísal (kontakt@azet.sk) že na zrušenie je potrebné neprihlásiť sa 6mesiacov .
Tak ako? Ako sa zbaviť nicku na pokeci????

čo mám robiť???

Ďakujem

PatresQQo

Chcem vedieť len či mi stačí napísať len na kontakt@azet.sk aby zmazal nick jednej pí**, kt. robí FAKE profily s mojimi fotkami?

:) Lucka :)

Ahoj, ide to celkom ľahko a nemusíš v žiadnom prípade čakať 6 mesiacov :) klikni si na \\\"profil\\\", a vľavo máš stĺpček kde máš svoju fotku a atď..a nižšie je \\\"nastavenie konta\\\", tak na to klikni, a potom už len daj \\\"zrušenie konta\\\" :) tvoj nick ale bude pre tvojich priateľov viditeľný ešte 30 dní, potom sa zruší úplne...ale ak by si sa počas tých tridsiatich dní prihlásil, tak tým svoj nick obnovíš :) pekný deň, dúfam že som aspoň trošku pomohla

1lenka1

klaska-takže stačí iba blbosti tam robiť a proti pravidlám a oni zablokujú nick?
Ako napríklad tento: novypokec.azet.sk

A potom ho úplne odstránia ,či jak to???
p.s.
našla som ho náhodou asi sa chcel zahrať na newpokec.sk lebo ten pravý ma podobný nick len z bodkou a to: novy.pokec :)

Aj ja mam asi aj 8nickou a chcem sa ich zbaviť:) takže to od zajtra skúsim aj ja,provokovať adminov

klaska

haha ja vam poradim bo s tym mam velmi dobre skusenocti :D vyhodia a zablokuju vas hned aj za hodinu ak sa podari :D staci ak vas viacery oznacia :D my mame chovak a spravila som si albumy ,, predavam psov,, hady na predaj,, darujem maciatka,, a podobne taketo albumy.Daj si tam hocijake obrazky napriklad hadov stiahni z inzeratov a tak nech to vyzera presvecivo:D a par inzeratov hod na plochu do hociakych miestnosti aj tak viacery oznacia za nevhodny prispevok ta vyhodia asi si neprdnes :D chichi ja som sa tak natrapila:( ale 5 nickov som si vzdy musela spravit :( vzdy ma vyhodili ale pre vas co chcete byt odtial odstraneny je to len pozitivum :D skuuusajte alebo dajte aj nick ja vas tiez oznacim chichi :D

NIE!nick!89

Admina kontaktovať sa dá na : kontakt@azet.sk
alebo napísať poštu,komentár,e-mail, na : freeman@azet.sk , mnoo neviem či odpíše:(

Nechcem novypokec.sk , teraz spustili starý best pokec,ale iba na krátko lebo ešte niečo na nom robia a dali aj starý aby sme nepovedali a boli ticho.Podľa mna nič lepšie z new pokecom neurobia,vtedy najlepšie urobia ak ho vypnú a dajú na stálo best old starý náš pokec.sk!!!!

A s tým odstránení nick z pokecu,hmmm bolo tam aj také reči že bude funkcia že si môžeš zmazať vlastný nick,tak ako je to na : unister.sk a na facebooku , ale ja tomu neverím podla mna sú to iba blbe reči,veď by sa sami poškodili,hneď by zistili že už nemajú toľko veľa ľudí..hehehhahahaha
A 6mes teda pol roka nebyť prihlásený a automaticky ta vymažú je blbosť,písala som už asi 1000000-krát adminovy že už tam nie som viac ako pol roka prihlásená že nech zmažú nick a jeho odpoveď bola úplne mimo mojej otázky,vravel že stačí byť pol roka neprihlásený a tam nechodiť a že potom zmažú...........veď som mu písala že tam nie som viac ako pol roka a že je to skoro už 2rok!!!!!!!!
A potom napísal že nezaručujú že vymažú nick,lebo nevedia na 100% že je môj a také hovadiny. Písala som im aj mojú IP...ale nič..je mi z nich zle a ešte horšie bo dali novypokec.sk :(((((((((((((((((

sillvia

no ja mam este vacsi problem, na starych nickoch som mala v priateloch ludi, ktori o tom nevedeli, ani som nechcela aby to vedeli, na tie nicky som uplne zabudla a teraz ked som videla u kamarata komu je priatel tak mi az zle prislo, vsetky tie moje stare nicky, ako to mohol pokec urobit??? uplne sa nesral a vsetko odhalil, na tie nicky uz neviem ani hesla takze nemozem tam ist ani vymazat priatelov a tak mi skomplikovali zivot, ze teraz vyzeram ako totalny idiot co niekoho spehoval z viacerych nickov.