Chcem zmiznúť z Azet.sk Ako na to ???

Príspevok v téme: Chcem zmiznúť z Azet.sk Ako na to ???
NIE!nick!89

Chcem zmiznúť z Azet.sk,už aby tam môj nick nebol aby neexistoval , nepýtajte prečo,nechcem o tom hovoriť.
Takže už mám tam asi 4-5 nicky na ktorých som nebola prihlásená viac ako pol roka,je to aj rok...a stále nick existuje!! písala som adminovi a on fur to isté odpísal (kontakt@azet.sk) že na zrušenie je potrebné neprihlásiť sa 6mesiacov .
Tak ako? Ako sa zbaviť nicku na pokeci????

čo mám robiť???

Ďakujem

18hvizd

mala som podobny problem,tak som sa na to opytala...a bolo mi povedane,ze si mam vymazat vsetky udaje,vsetku postu,meile....a nemam sa tam viac prihasovat..vraj po pol roku to MOZNO zmyzne..ale vraj to neni iste...takze...nick sa asi zrusit neda...

AdamKrt

Priatelke to tiez nefunguje takymto sposobom.

Mohol by byt este problem napr. v prilis vysokej bezpecnosti nastavenia pre cookies. Niekedy pomoze znizit bezpecnostne nastavenie. Stava sa totiz obcas, ze nie prilis korektne su niektore sluzby nastavene a bezpecnostne nastavenia to vyhodnotia potom ako problem...

bufalka

preco mi nejde prihlasis sa na nick ...ked dam www.pokec.sk ..potom mi nabehne ze azet-prihlasenie ..len pre registrivanych ...a mam tham vypnit nick a heslo ..potom to vyplnium a zase to naskoci kks ja fakt cnechaapem!!!boha robte s tyym daco ..dakujem a odpiste prosim was

poradteprosi

caute ludia poradte mi prosim.moja otazka je ina ako je nazov temy,no zapada sem.vie niekto cudzi zistit moju ip adresu napriklad z komentarov a rp (pokec)aj ked je meniaca?napriklad zavolaju adminovi tak ten to moze povedat?(nemalo by to byt tajne?admin vie vsetky aj ked su meniace sa?)

NIE!nick!89

Naťuš > čooo? prosím odpíš!!!
už neexistuje novypokec.sk , a od kedy nejde? a už na trvalo??
odpiš prosim

alebo kto vie viac o tom prosíim píšte,diky