Chcem zmiznúť z Azet.sk Ako na to ???

Príspevok v téme: Chcem zmiznúť z Azet.sk Ako na to ???
NIE!nick!89

Chcem zmiznúť z Azet.sk,už aby tam môj nick nebol aby neexistoval , nepýtajte prečo,nechcem o tom hovoriť.
Takže už mám tam asi 4-5 nicky na ktorých som nebola prihlásená viac ako pol roka,je to aj rok...a stále nick existuje!! písala som adminovi a on fur to isté odpísal (kontakt@azet.sk) že na zrušenie je potrebné neprihlásiť sa 6mesiacov .
Tak ako? Ako sa zbaviť nicku na pokeci????

čo mám robiť???

Ďakujem

NIE!nick!89

alica852-šak aj ja tie 2roky som nebola na tých 5-10 nickou..nerozvážnosť viem,ale tie nicky sú čisté...aj tak že nerobila som na tých nickou blbosti..ako si iný budú určite myslieť,aj tak že cele profil-i sú zmazané..a furt tam sú. Azet.sk si chce udržať popularitu tým že sú tam najviac ľudí,a preto nemažú ani také nicky čo len zaberajú miesto...

alica852

že na zrušenie je potrebné neprihlásiť sa 6mesiacov .

blbost, ja som na pokeci nebola uz 2 roky na jednom nicku a vzsdy jer tam

NIE!nick!89

zachrante-už som prispela aj ja k tomu aby ten new beta pokec nebol. :)

swistica-prestane tak to mám nastavené že komentáre sa tam nedajú dávať,celý profil je na nule,vek nevidno,pošta,e-maili vymazané..proste....1 tam nechodím a tie nicky fungujú

kellysa-aha,ja som zas čítala že nick sa automaticky zmazuje po dobu 6mes,ale oni tam majú bordel,asi to zmenili...

pucindel-tak to pretne mám,všetko na 0% profil vyplnený,ani skin nezmenený len obyšajný,nič není v tom profile ani pošta,ani rp,ani e-mail...a už som tam není 1 a viac r. prihlásená...čo veď je rok 2009...tak to sú už 2roky kedže som tam nebola od júna 2007...ta už neviem..a mám viac nikou..čo nebola som tam od roku 2007

anjelik9- A SKADE TO VIEŠ??? TO AKO AJ PRAVDA? ŽE KEĎ BUDE LEN NOVÝ POKEC.SK A STARÝ ZRUŠIA TA AJ SPOLU S TÝM AJ TIE STARÉ NICKY ČO NEBOLI PRIHLÁSENÉ VIAC AKO 6mes. , TEDA POL ROKA ??? ALEBO BUDE V NEW POKECI FUNKCIA ZRUŠIŤ NICK/VYMAZAŤ NICK SÁM UŽÍVATEĽ .(BUDE SA TO DAŤ)???
ODPÍŠ

Môžte aj iný odpísať keď sa vám bude chcieť...ale aj iný čo vedia niečo o tom..píšte ...Ďakujem vopred každému..........

pucindel

Vsetko si vymaz, profil 0%, ziadne fotky,proste nic si tam nenechaj, ..myslim,ze ked 6 mesiacov sa neprihlasis, zrusia ta, aspon niekedy to tak bolo...

kellysa

Oznam priamo na stranke:
Najčastejšie otázky:
Ako si môžem zrušiť alebo zmeniť svoje AZet ID?
AZetID nie je možné zrušiť, takisto nie je možná ani zmena AZetID. Môžete si zaregistrovať nové AZetID.

swistica

nastavte si na pokeci aby sa tam nedali dopisovat komentare, a vymazte si vase profili aby tam nebolo nic napisane ani vek a majte na salame, ak vam tam aj bude niekto pisat tak uvidi ze sa neprihlasujete prestane ho to bavit

ShaulaThalit

Co tym chcel basnik rici? Asi len to, ze napriek tomu, ze tam pisali, ak sa neprihlasime v dobe 3 mesiacov na nick, ktory mame, bude nam zruseny....
no ja som nebola na svojom starom nicku uz rok aj pol a stale je v prevadzke, zobrazuje sa, daju sa do neho pisat komentare a aj posta posielat... takze pochybujem, ze sa nicky zrusia aj ked na nom dlhu dobu nikto nebol prihlaseny pripadne tym, ze zanikne stary pokec...