spomaľovanie metabolizmu

Príspevok v téme: spomaľovanie metabolizmu
P3

Počula som, že nejesť po 17-tej v chudnutí nepomáha, pretože to akurát spomaľuje metabolizmus. Neviete či je to pravda? Pretože keď v noci spím tak sa metabolizmus predsa spomalí tak či tak a ráno v tom podľa mňa pri raňajkách nie je rozdiel či som jedla naposledy o piatej večer alebo neskôr. Neviete ako to je?
Ďakujem :).

karioll

moje info su od lekarov zaoberajucich sa chudnutim,spravnou vyzivou a metabolizmom.je na kazdom z vas,ako s tymito informaciami nalozite

fit

karioll,
ja som schudla tym, ze som prestala jest po 17.tej a nemam pocit, ze by som s tym mala problem. jem vtedy, kedy mam chut a na co mam chut,nikdy nedodrziavam, ze 5x za den, niekedy je to len 2x, inokedy 7x, no len do piatej. to ale neznamena, ze sa prezieram. kazdy den je v mojom jedalnicku ovocie a zelenina, da sa povedat, ze sa relativne zdravo stravujem, aj ked obcas si dam aj sladkost. rezen, udene klobasy, ci salamy zjem asi 2x do roka-Vianoce, Velka Noc.
a mimochodom, nemam velky zadok a pod...

blbost

karioll: ale kto hovori ze bude jest len 2X za den? ved bude jest viackrat za den ale po piatej uz nebude a nepojde jest zo zatazenym zaludkom...co na tom vidis zle?

karioll

ked nebudes davat telu pravidelne stravu 5,6 krat,samozrejme male davky, za den metabolizmus sa spomali.ked budes jest 2x za den a po 17 uz nie,spomalis ho tak,ze nic nevyda do energie,lebo nevie kedy bude zasa mat prisun potravy a zacne spalovat svaly,lebo tuk si nechava ako zasobu.jest sa ma naposledy 2-3 hodiny pred spanim.vsetky ostatne nazory su nespravne,ked ich budes brat do uvahy,nedopadnes dobre.som videl viacero zien,svaly ziadne,velke zadky a boky a bez energie.a tuk spaluju iba svaly

blbost

podla mna jest po piatej nespomaluje metabolizmus. ved pozri temu AKO SCHUDNUT tam baby s touto metodou chudnu pat kil za mesiac