Hennecolor-kde ju zozeniem?

gloss

ja mám ešte z venity 3 krabičky čokoládovej a stále sa neviem rozhodnúť či si ju mám znova dať alebo nie ked sa mi tak vymýva ale na druhej strane som zvedavá aká tá čokoládka bude :)

masasko

Lucinka33: teraz sa bavime o Henne color od Venity nie o tej francuzskej. To uz viem ze tu sa neda najst, len cez internet alebo v zahranici.

masasko

mnamka257: ja som ju kupila v obycajnej drogerke, v 101, ani v DM ju asi nenajdes
www.mgmplus.sk skus pozriet tuto stranku tak nejak vyzera.

Lucinka33

Keby ju bolo dostat v drogerii, asi by tu nebola tato tema. Ale Hennecolor nedostat vobec na Slovensku. Teda myslim, ze jedna pani Ivett by ju mala mat v ponuke.

masasko

tak dakujem za radu. inak vcera som si umyvala vlasy uz druhy krat od farbenia a ta farba je teraz este krajsia ako sa trosku vymyla. je taka jemnejsia, ale pekne leskla mozno aj ten henna sampon k tomu prispieva :)

gloss

orieškovú a gaštanovú :) kukla som nižšie, ten zábal je super a je ho dosť kludne som mohla použiť polovičku ešte mi zostalo takže som to šupla do mrazničky :D ale teraz si ho nedávaj vychutnávaj novú farbičku lebo by ti ju zábal ešte viac zmyl :(

masasko

ahoj, ja som si vcera zmyvala vlasy druhykrat po farbeni a dost mi z toho tiekla hneda farba, ale na vlasoch to zatial vyzera faj. asi aj ja skusi tu regeneraciu z DM.