Koktelj z ovoci :)

Príspevok v téme: Koktelj z ovoci :)
kokteljka :)

Ahojte,
ako si pripravujete koktejl? Mate nejake dobre recepty? V takomto teple mi riadne ani jest nechuti, jedine, naco mam zvacsa chut je nejaky koktelj :-P. Avsak mlieko 2x nemusim, taktiez si myslim, ze nie je zrovna najzdravsie...da sa to vobec robit bez mlieka?:-O
Ja si zvycajne zmixujem mlieko,banan a med...
Vy si ako pripravujete?

flowerflower

da sa aj banan a pomarancovy dzus ...aj ked to znie zvlastne, je to mnam :) Aj ked tiez asi nie moc zdrave. Banan robim vacsinou len z mliekom, bez medu. Ale najradsej mam jahody - mlieko - cukor.

duffel

kup si ovocny jogurt, nakrajaj si banany , pomarance, jablka a hociake ine ovocie, a zmiesaj to vsetko spolu, to je na leto vynikajuce :)

jaja_jaja

Ja si robím kokteil zo studeného melóna. jednoducho ho dobre rozmixujem a pomaly popíjam. Nemusí sa doň nič pridávať.

zwedavus

pozri si tento link:)
www.couvarit.sk
všetko sú nealkoholické kokteily a pár som už skúšala, boli veľmi chutné:) do niektorých je pridané aj mlieko, ale nájdeš aj bez neho:)
a výborným osviežovačom a hlavne veľmi zdravé je obyčajné vyšťavenie si pomarančov, v lete je dobré, ak si to schladíš:) alebo klasická chladená citronáda dokáže osviežiť:)