Tehotna?asi nie:(

bleskovka

tehotensky test si nemusis robit rano, dnes su moderne a ukazu ti spravny vyskedok aj poobede, vecer, rano, pred obedom :P tak tu uz nevypisuj a bez do lekarne, ale aj v DMke predavaju, aj v Tescu..a.le v lekarni su kvalitnejsie..potom nanm napis vysledok

el567

Ahoj Miruna,
tak podla tych priznakov co tu popisujes, to vyzera akoby si bola ozaj tehotna...ale mozno si to len nahovaras, ja tiez ked som cakala menstruaciu, som videla na sebe uz kopec priznakov, ale nakoniec sa chvalabohu dostavila...tak bez si kupit ten test, aby si vedela na com si..a daj vediet ako si dopadla
Drzim palce

severanka

miruna91: vieš koľko tehotenských testov si si už mohla za ten čas čo tu vypisuješ, spraviť ? ? ?

niekto ti bráni hrozbou smrti ísť do lekárne, kúpiť za 5 € test a zistiť pravdu ? ? ?

miruna91

podla toho co som citala aj ja na internete tak mam pocit ze som tehotna.. a sedi to aj podla menstruacie..ked som ju mala naposledy 27.juna tak najvyssie moznost otehotnenia bola 10jula-prave v tu noc:(

bella1988

ja ti v tomto poradit neviem, lebo som tehotna este nebola ,ale skus si pozriet tuto stranku www.priznakytehotenstva.sk

ale s tou menstruaciou, zevraj nie je vzdy pravda , ze ked je zena tehotna tak jej menstruacia prestane. niekde som citala, ze boli aj pripady, ked zeny zistili az po niekolkych mesiacoch, ze su tehotne ,lebo normalne mali menstruaciu. ze proste menstruacia sa dostavi, ale je kratsia slabsia a podobne. ze v prvych mesiacoch tehotenstva sa to stava. ale to su len veci ,co som ja niekde citala alebo pocula, takze neviem, co je na tom pravdy.

miruna91

ano bolo to len tak nahodne.. ako sa vravi stara laska nerdzavie a takto to dopadne ked sa stretnu dvaja ludia co sa po roku a pol rozisli:(

ja sa strasne bojim toho ze som skutocne tehotna..teraz si to nemzoem uz vobec dovolit..

a su vobec vynechanie menstruacie, tmave bradavky, nechutenstvo striedajuce sa s nadmernym hladom, unava ,caste mocenie bolesti v podbrusi pri velkej namahe- su to vobec priznaky tehotenstva?

a moze sa stat aj keby som bola tehotna ze som dostala menstruaciu?.. mala som ju ale len jeden den..a ked som tehotna tak preco som krvacala aj po kupani sa v termalnom bazene?..

a k tom uvsetkemu som aj fajciarka:(

00000000001

mám taký pocit máš nejako málo informácii o tom čo všetko sa môže stať pri nechránenom styku...všakže si ešte nejaká nástka? hlúpučka a naivná, s prepáčením

alzbee

Test Rapid Clear vraj vie po 5 dnoch ukazat, ci doslo k pocatiu...a co sa tyka tych kvapocek lasky, tak ja uz neviem, kde je pravda? lebo niektori pisu, ze spermie vzdy obsahuju a ini zase pisu, ze spermie obsahuju len vtedy, ked uz muz predtym ejakuloval a nebol curat na WCku, cize tym padom mu mohli ostat nejake spermie v mocovej rure a preto je druhe kolo sexu rizikove...ale ze az ide po prvom orgazme na Wcko, tak je vsetko oukej...a dobuducna: sex na jednu noc urcite praktizuj s kondomom! ani nie tak kvoli tehotenstvu, ale kvoli chorobam kadejakym...tak vela stastia prajem:))