ALS - amyotrofická laterálna skleróza

Príspevok v téme: ALS - amyotrofická laterálna skleróza
m+m

Dobry den.Otvaram temu na toto ochorenie,nakolko sa o nom malo pise a je zopar ludi aj na Slovensku,ktori ju maju.Presiel rok,odkedy ju diagnostikovali mojmu otcovi.Choroba velmi rychlo progreduje.Otec za rok schudol 25 kil, je slaby a pohybuje sa uz len s pomocou bariel.Budem rada,ak sa podelite o to,ako to prebieha u vas,resp.vasich blizkych,ake metody terapie skusate.My sme uz skusili takmer vsetko.Aj alternativnu medicinu, aj liecitelov, ale bezuspesne.

kabel

nie je pravda, ze sa hyperbaricka komora pouziva len pri popaleninach
to, ze ich je malo, je cisto vec nakladov, poistovni a podobne, nie tym, ze by ich lekari nechceli pouzivat, lenze ty o slovenskej realite mas len velmi kuse informacie a navyse vytrhnute z kontextu, takze sa k tomu ani vyjadrit nedokazes presne tak, ako sa ja nevyjadrujem k lekarom a medicine v usa
su to dva odlisne svety

RNG

Kabel, hyperbaricka komora sa vyuziva na okyslicovanie este len nepatrne. Zatial ju pouzivaju na Slovensku len na obete popalenia a kesonovu chorobu. Ved sa daju spocitat na jednej ruke, kolko ich tam maju. A mohli by pomoct desiatkam tisicov pacientov kazdy mesiac.
Co sa tyka odporucania oxidacie, to nie je moje pole ako doplnkara a preto sa toho viacmenej vystriham. Ale nedalo mi neuverejnit aspon niektore fakty okolo toho, lebo je to extremne cenny prostriedok na liecenie a daleko najlacnejsi.
Ja osobne, keby som mal vazny problem, ktory by som nevedel dostatocne ucinne a rychlo adresovat doplnkami potravy, tak by som rozhodne nezavahal pouzit docasne aj oxidacne metody, na to si drzim v zasobe pre pripad potreby oxidatory, ako peroxid vodika(USP) a chloraty.
A miest s hyperbarickymi komorami na oxidaciu je v USA desiatky tisicov, dokonca sa predavaju aj osobne HBO prenosne vaky, co stoja aj s kyslikovym generatorom okolo 18 000 dolarov tj su dostupne aj pre sukromne pouzitie doma.
Bezne je napr pooperacne pouzitie na zrychlenie hojenia, alebo pouzitie co najskor po mozgovej porazke a infarkte srdca, cim zachranili nespocetne mnozstvo ludi.

kabel

este pomerne nedavno si s podavanim mms prilis nesuhlasil :-DDD
a predstav si, ze hyperbaricke komory medicina pouziva :-DDD

RNG

Ja som sice "doplnkar" tj o inych alternativnych metodach by som vlastne nemal pisat, ale pripominam, ze mnozstvo chorob sa da znicit zvysenim mnozstva kyslika v tele, to hovoril uz dr Otto Wartburg, nositel Nobelovej ceny a hovoril to uz v roku 1931, zialbohu tieto lacne okyslicujuce metody dodnes monopolna medicina odmieta pouzivat, aj ked je zname uz miliony pripadov, kde to ludom pomohlo. Hovorim o okyslicovani peroxidmi, chloratmi(MMS1 a MMS2) ozonizatormi, hyperbarickou oxidacnou komorou a podobne.
Je aj hromada jediel co podporuje oxidaciu v tele.
Dnes sa lekari proti tomu brania argumentom, ze oxidacia poskodzuje DNA a tym skracuje zivot.
Ale taka "obrana" v pripade cloveka umierajuceho na rozne choroby a rakoviny je dost pochybna.
Najma ked na tie rozne choroby lekari pacienta ako beznadejneho odpisu.

kabel

matway, ty evidentne nie si celkom v poriadku. strc si tu svoju biorezonanciu vies kam, svoje parazity taktiez a nemut tu ludom hlavy nezmyslami.

matway

Miki, ty asi málo čítaš, čo píšem, ale v poriadku, sužuj sa a vylievaj srdce, ako ostatný, ktorým je pomoci!!!

RNG

Mnohe tzv "dedicne " choroby su sice podmienene dedenim, ale casto posilene rovnakym prostredim,tj delenim sa o rozne nakazy, rovnakou stravou, rovnakym zamorenim.Takze tam sa da vselico zmenit na tom, aby to nebolo "dedicne" a "autoimunne"
Lekari uz niekedy registruju v rodinach s castymi nakazami bacilonosicov, tj tych od ktorych v rodine rozne nakazy ostatni dostavaju a maju tzv "rodinne" choroby a staci ich vyliecit a uz ostatna rodina tu chorobu pravidelne nedostava.
Ale este stale nehovoria o inych prenasanych nakazach ako rozne virusy, mykoplazmy, L-formy(vcitasne borelioz a chlamidii pneumoniae)plesni a kvasnych infekcii, pripadne aj prenos parazitov v rodine.
A tak miesto na tie mozne prenosy sa hovori o rodinnej "dedicnosti"

Miki76

m+m ...je mi ľúto ocina ale viem aké to je bohužiaľ aj môj otec má túto chorobu a momentálne je natom tak, že leží v nemocnici napojený na prístroje, lebo jednej večer ho musela zobrať sanitka nevedel už dýchať sám...Váš ocino je na tom ešte dobre keď chodí na barliach moj sa už nevie ani pohnúť proste nič..kedže nevie už prehĺtať chcú mu zaviesť hadičku do žalúdka a tak podávať jedlo a poviem vám len ten pohľad na to ako tam bezmocne leží ma neskutočne deprimuje...a my vieme že je to dedičná choroba, už nato pár ľudí z rodiny umrelo, tak si treba dávať pozor hlavne muži, najmladší nato zomrel ako 19ročný, preto sa treba aj v rodine informovať o chorobách možno aj vy zistíte pravý dôvod ..prajem vám veľa trpezlivosti hlavne a veľa optimizmu :)

matway

m+m, je mi ľúto, že váš otec už tomu podľahol, a je mi ľúto aj tých ostatných, ktorý s tým bojujú a žiaľ nemajú inú šancu, než veriť medicíne, ktorá nemá na to liek. Presne tak, nemá! Paradox, však? A áno, ako píšete, pokiaľ nezažijem, nemôžem hovoriť, čo by som robil, ale...
Informácie, ktoré tu chýbajú, žiaden z doktorov chorým neposkytol. Buď to nevie alebo to nechce vedieť.
Ak ste už skúsili aj ľudových liečiteľov, či alternatívnu medicínu, tak sa mi zdá, že ste natrafili na takých, čo chcú len profitovať na chorobe, a vy potom len tlačíte ťažké peniaze do prípravkov.
Máte info, že to spôsobujú parazity? Môže ísť až o štyri druhy. Tí prenášajú svoje baktérie a tie zas svoje vírusy. A čím sa živia? presne tým, čo mi. A aké je ich ideálne prostredie? Je také, kde majú kyslosť a prostredie pripravené z ťažkých kovov. Povedal vám už niekto, ako priťahuje takéto prostredie baktérie alebo vírusy? Asi nikto! Xylen, toluen, ortuť či thálium, sú to rozpúšťadlá, a to dostávame do tela nesprávnym stravovaním. To všetko, a ešte viac informácii treba mať na vedomí, aby sme sa zbavili týchto škodlivín, aby sme nepriťahovali patogény, aby nevznikali reinfekcie.
No a ako to všetko, čo po v doterajší život sme si ukladali a zhromažďovali do svojich tiel dostať zo seba? Určite nepodľahnúť, ale robiť prinajmenšom očistu tela.
A informácii o tom je na nete tentokrát mnoho. Takže ešte stále ste za to, že ste vyskúšala všetko?
Keď už nič inšie, tak aspoň zastaviť ten progres...

m+m

To Matway: Nehnevajte sa, ale minuli sme stovky a tisice Eur za ludovych liecitelov, alternativnu liecbu a vyskusali sme fakt vsetko. Preto vravim, ze dolezita je aj psychika. Moj otec uz tejto chorobe podlahol a poviem Vam, ked nezazijete, nemozete hovorit, co by ste robili, keby ste tuto chorobu mali. Formy su rozne, nemusi mat kazda taky rychly progres...Ak niekomu pomahaju prirodne doplnky vyzivy, tak je to fajn, aj tato viera im pomaha zvladat to a zit lepsi zivot.