Nadmerne ochlpenie - navsteva lekara?

Príspevok v téme: Nadmerne ochlpenie - navsteva lekara?
agni

ahojte. mohli by ste mi prosim pomoct, co mam robit? idem na preventivnu prehliadku k obvodnej lekarke a uvazujem ci jej mam o svojom probleme s nadmernym ochlpenim povedat...bol uz niekto s tym pri obvodnej? ako to riesi? odber krvi je potrebny? alebo to mam povedat koznej lekarke, ku ktorej chodim s akne? bola som na endokrinologii, ale s inym problem, ale nic nezistila...islo o obavy z nizkej cinnosti stitnej zkazy, ale som v tomto smere zdrava.dakujem za odpovede

Darlinkaaaa

..aj ja mam problemy s nadmernym ochlpenim a som z toho strasne nestastna..takto pred rokom som o tomto probleme nemala ani sajnu, a teraz sa to tyka aj mna..
..bola som u obvodnej, ta ta posle k endokrinologovi..urobia ti testy..
..ja som v tomto ohlade zdrava, bolo mi povedane, ze moja pokozka az prilis citlivo reaguje na tvorbu muzskych hormonov, ktore sa vytvaraju v tele kazdej zeny..niektore na to nereaguju, moje telo bohuzial hej..brala som kvoli tomu HA, noo bohuzial, musim ju vysadit, pretoze mam problemy s krvou..neviem co bude dalej...:((( obavam sa, ze len teraz to vypukne..:(( prosim, viete mi poradit, ci existuju nejake dalsie lieky, ktore by mi pomohli dostat tvorbu chlpkou opat do normalu okrem HA, ktoru brat uz nemozem??