Problem pri sexe...

Príspevok v téme: Problem pri sexe...
Trisha123

Awojte...Chcela by som sa s vami poradit, co mam robit. Mám mladšieho priatela, a lubim ho veeelmi. Rozumieme si dobre, ale co sa týka sexuálneho zivota...to neklape.
Predohru absolvujeme, priatelovi sa postaví penis...a kým si nasadí kondóm tak mu penis vzdy ochabne..:-(((
Prosím poradte mi, ze ci by mal íst k nejakému odborníkovi s tým..bo takto nemozeme mat spolu ani pohlavný styk..
Dakujem Vám za radu...

ololooo

nikky6: vies, ono to sice je krasne, ale po tolkych mesiacoch (teda vlastne uz rokoch) to cloveka aj zacina hnevat, ze je odkazany doma na masturbovanie:(( ja naozaj nevravim, ze milovanie ma zmysel len vtedy, ked je aj zena dovedena ku orgazmu, ale takto je to milovanie vzdy take nedokoncene:-/ ved to musi byt taky krasny pocit, ked je dievca uspokojene a tak krasne vycerpane na nom odkvacne:)) alebo take spolocne vyvrcholenie...ved to musi byt fakt krasne:) kdezto takto, ked sa mi parkrat podarilo dosiahnut orgazmus, tak to bolo zvacsa pri polohe od zadu, ked som si teda este aj ja drazdila klitoris...a potom, ked sa tak zamyslim, ze by sme mali byt spolu uz cely zivot, tak co? cely zivot budem len masturbovat, aby som aspon nejaky orgazmus mala? Obcas ma proste prepadnu taketo myslienky pochmurne:((

nikky6

ololooo : ja to mam tak isto...tiez s inymi priatelkami nemal problem v priebehu par minut boli a ja nic...my sme sice spolu zatial len 5 mesiacov ale i tak ma to stve..mne je to moc luto ked on si mysli ze je chyba v nom ...a preco by ste sa k sebe nehodili?? nestaci ze je to snim krasne?

ololooo

Toto by som mala dat precitat mojmu priatelovi, aby som ho ukludnila, ze nie som jedina taka neurobitelna:)) my spolu spavame uz temer tri roky a orgazmus nebol..teda bol len taky, ze ja som sa popri milovani drazdila rukou...fakt som si dlho myslela, ze ja som len taka "vadna", lebo mna nevie spravit ani pri predohre, ale na tomto fore citam, ze nas je zialbohu vela takych:(( najhorsie je to, ze potom sa mi stale v hlave vynara otazka, ze ma vztah zmysel, ked to neklape v posteli?...(teda ja sa s nim zboznujem milovat, ale ked ten orgazmus neprichadza, tak si zacinam mysliet, ze sa anatomicky k sebe nehodime alebo co...) a on sa citi ako neschopak, a pritom s inymi partnerkami nemal nikdy problem...

nikky6

ach: uplne ta chapem ani ja som ešte nikdy pri sexe nezazila orgazmus..i ked je to moc krasne a partner sa snazi i tak nic z toho...ono proste niekktore zeny ho dosahuju lahko ine tazsie a dalsie vobec...dufam ze nepatrim do poslednej kategorie

ach

mna trapi najvac nasvete ze nedosahujem orgazmus aj hodinovu predohru mame a furt nic ,kazdy vravi ze tobyva vekom ze to pride umna nechodi nic, uvolnena som, a lieky nato neexistuju tosu len na to aby ludia natake veic davali penaze ...tka co mam potom robit?uz ma to tak nebavi

nikky6

Trisha123: ja ti drzim palce aby sa vam to podarilo....moc by som vam to priala..a chapem ze tak dbas o zdravie ale ved je to tvoj priatel a ak sa poznate na 100% a doverujete si tak myslim ze by to nemal byt problem

Trisha123

Nikky6....no neviem, bez kondomu sa bojím...vies? a predsa len to je zo zdravotného hladiska vhodné...aj ked sa to niektorým nepáci, ale malo by to tak byt,ved uvidíme, ci to pomoze,abo to fakt skusime, ako si napísala...

nikky6

Trisha123 :mozno ta potesim ked ti poviem ze presne viem o com hovoris...ja som mala totiz priatela a bolo to presne to iste..a v tom pripade ti nic z tych rad nepomoze lebo nemoze ti pomoct ten co to nezazil. ja ti prosto poviem ze s tym kondomom to nepojde a ak hej tak sa vam to podari malokedy.ja by som ti poradila aby ste sa skusili milovat kusok pred menstruaciou alebo hned po nej bez kondomu aby ste videli ci bez neho bude stat..a ak hej tak si daj predpisat tabletky