Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

znamenia a láska

Príspevok v téme: znamenia a láska
mary_claire

Strelec je príliš slobodymilovný a dobrodružný pre stabilného a rodinne založeného Raka. Ich ciele a túžby sú protikladné. Tento vzťah bude Strelca čoskoro nudiť a Raka môže naopak zraniť. Pre trvalý vzťah sa nehodia.................ja som strelec a priatel rak,vseto co tu pisu je pravda,ale sme spolu uz vyse 2 rokov,a nemyslim si,ze koli tomuto by sme sa mali rozist,ked sa lubime no nie?

mellinda

Nefunguje to 100%tne, ale aj tak na tom nieco je. Horsie by bolo, keby strelec bol tvoj priatel :-)) Raci chlapi su dobri, spolahlivi. Byvaly bol strelec, a to bolo velmi zle...a zaujimave je, ze poznam viac chlapov-strelcov, ktori pre vztah boli doslova katastrofa. Ale ako hovorim, nic nie je stopro :-)) Zalezi od kazdeho cloveka.

alzbee

Ale toto su take hluposti podla mna...ved na svete je vyse 6miliard ludi a len 12 znameni...to znamena, ze 500 milionov ludi sa sprava ako Byk, dalsich 500 milionov ako Rak...atd...ja som Byk a tiez, ked si precitam charakteristiku Byka, tak mam pocit, ze vsetko na mna sedi. No keby mi niekto zakryl nadpis, ze o akom znameni si vobec citam, tak by som sa asi nasla v kazdom...takze hladat si podla toho partnera, alebo sa kvoli tomu rozchadzat s niekym mi pripada byt hlupe. Mozno by som tomu verila, keby mi niekto, kto sa tomu rozumie, mne a mojmu partnerovi presne vyratal podla casu narodenia, postavenia planet..atd., ze aku mame vlastne povahu. Lebo takto je to strasne vseobecne vsetko.

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.