TATRALANDIA

[zruseny8]

ano, zijem blizko mikulasa a co sa tyka roznych tur - tak s tym nemas problemy. lenze ty by si asi skor chcela inu formu oddychu ako tury ze?

Milan 5

Chodím tam pravidelne, vzhladom na vybavenie, služby a možnosti to vůbec nie je drahé, v cene vstupenky je aj vstup zdarma do známeho \\\"Western city\\\" čo už samo o sebe je osobitná turistická atrakcia. Ubytovanie je originálne v úhladnej, ubytovacej dedinke. Programy aké chceš, nočný život vo western sity, v neďalekom L. Mikuláši, perfektná turistiky v okolí.....

sign

07natuska
ono zavisi od tvojej finančnej situacie, že čo považuješ za drahe.
ja som tam bola už davno a ano čakalo sa na tobogany,ale kde sa nečaka.ved je to aquapark snad nečakate že tam budete sami alebo s vami 5 ludi v bazene.

ja_ona

ahoj, ja som tam bola uz niekolko krat a je tma suprovo, nikde inde by som nesla ja som studentka a platila som 10€ na cely den co si mysim ze nei tak vela :) teraz ma vela ludi dovolenku tak je mozne ze je tam trosku plno, ja tam idem vo stvrtok tak ti dam vediet ci bude tlacenica alebo nie.....
ANABELL- na tobogany sa caka vzdy, nikdy tam nieje taky maly pocet ludi aby si sa na tobogan dostala v priebehnu minuty,stym musis jednoducho pocitat ked ides do takeho Aqaparku ako je Tatralandia

Anabelll

Je to tam velmi drahé, to je pravda ale určite to stojí zato. Je to tam super, kopa toboganov a inych atrakcii. Ale neodporučam ist cez vikend! Vtedy je tam strašne vela ludi a na tobogany sa prakticky neodstaneš lebo čakáš dlhé rady..