Stepper chudnutie

Príspevok v téme: Stepper chudnutie
fliacik2

Ahojte...potrebujem radu ohladom stepperu...takže cvicim na nom uz asi 6 mesiacov..zo zaciatku som cvicila len 15-25 minut 2 krat do týždna viac som nevladala...postupne som zvysovala cas a teraz asi mesiac sa znazim cvicit tak kazdy druhy den 60 minut a kazdy druhy den cvicim cielene cviky na problemove partie....a chcem sa spytať ako je mozne, ze mi narastol zadok? (chcela som presny opak)...cvicim malo alebo vela? v com robim chybu? este chcem dodat, ze nechcem nejak velmi schudnut tak mozno 2 -3 kila...hlavne chem zostihliť...to co mi narastlo pocas cvicenia na stepperi..prosim poradte

ushko

uff, fliacik, uplne zle.. ked schudnut, a nie moc naberat svaly, tak treba cvicit menej, ale pravidelne.. hodinka na steperri je strasne vela :o))

ushko

fliacik, cvicis dlho .. preto sa ti extremne zvacsuju svaly.. staci 15 az 20 minutiek, nie hodinu.. a skus najmensiu zataz, ak slapes moc, tak ritka rastie, nie sa len spevnuje :o)

fliacik2

a ak chcem aby sa to vratilo do pôvodneho stavu co mam robit? mam prestat cvicit?...vieš na zadku som pribrala 4 cm a to je veru dosť ale nastastie stehna mi ostali. :-)

anus

cvičením si spevnila svalstvo,nabralo trochu aj na objeme,to nie je nič zlé ,možno časom budeš mať aj vyššiu hmotnosť vdaka svalovej hmote...neľakaj sa.ve´d spaľuješ tuky a formujes si svoju postavu ...to je bežná reakcia na začiatok