La Roche Posay

simka111

mate skusenosti s micerálnou čistiacou vodou na aknoznu pleť La roche posay??? všade chvália len Biodermu, ale chcela by som vedieť či je táto lepšia alebo nie..

lilliii

Ahojte,
používam značku la roche na pleť avšak asi zmenou hormónov sa mi začala mastniť T-zóna teda hlavne čelo ... používala som krém hydreane legre, ale chcem zmeniť za iný - samozrejme la roche, máte odskúšaný nejaký na zmiešanú pleť?? v lekárni prd vie keď sa jej pýtam :/

lilliii

Ahojte,
používam značku la roche na pleť avšak asi zmenou hormónov sa mi začala mastniť T-zóna teda hlavne čelo ... používala som krém hydreane legre, ale chcem zmeniť za iný - samozrejme la roche, máte odskúšaný nejaký na zmiešanú pleť?? v lekárni prd vie keď sa jej pýtam :/

Inner

Ja som pouzivala Vichy Normaderm, teraz mam La Roche Posay Effaclar K. Oba mi pomohli. Odporucam vsak vypytat si v lekarni alebo u lekarskej kozmeticky vzorky kremov a vodiciek. Tak lepsie odhadnes, ktora kozmetika ti sadne a usetris :-)))

fialocka

z tej rady na problematicku plet mam cistiaci gel, je uplne skvely. ale ten krem effaclar K mi velmi nepomohol,... na kozmetike je najhorsie to, ze kazdemu vyhovuje ina, tazko poradit :(

katrin_

Ja použivam krem Effaclar K a pleť mam z toho hladku ako nikdy predtým. Ale ja už nemam akne tolko ako kedysi, iba som mala taku drsnu pokožku a už nemam :-)

Lara7

Ja som si kupila len mlieko na opalovanie , faktor 20 - je vyborne. A tiez som si teraz objednala na padanie vlasov taky spray.