dedičná reuma

Príspevok v téme: dedičná reuma
kikala

už od malička mám, vraj pri zmene počasia, lámavé bolesti v rukách, nohách, krížoch a často aj bolesti hlavy. Tieto bolesti musím tíšiť tabletkami. nedávno som zažila až neuveriteľnú bolesť v nohe, bolo to v noci, musela som vziať dve tabletky a kým zabrali celý čas som preplakala a triasla som sa napriek tomu že na bolesť som zvyknutá. mala som pocit ako by mi lámali nohu, sekali do nej sekerou. bolesť postupuje po končatine, väčšinou zdola nahor alebo naopak. tieto bolesti mali aj moja mama aj babka, je to normálne? nikoho iného s takými bolesťami nepoznám, nikdy som si nič nezlomila, nepoznáte nejaký alternatívny spôsob liečby?

Súvisiaci obsah

zaujimavost

tak ja len dlhsie pocitujem hlavne v okoli klbov (kolena, bedra) bolest, horucky a nic neneho namam ,tak nevem

karioll

to mas tak,tie testy nestoja korunu a preto su taketo postupy,ked mas stale napriklad bolesti,horucky,nejaky zapal zisteny z krvi a pod.tak obvodna ta posle reumatologovi,mne robili asi 30 parametrov a ked si nevedela poradit,poslala ma do vyskumneho ustavu reumatickych chorob v piestanoch.chodi tam cele slovensko,ale caka sa asi iba 2 hodiny,takze pohoda