dedičná reuma

Príspevok v téme: dedičná reuma
kikala

už od malička mám, vraj pri zmene počasia, lámavé bolesti v rukách, nohách, krížoch a často aj bolesti hlavy. Tieto bolesti musím tíšiť tabletkami. nedávno som zažila až neuveriteľnú bolesť v nohe, bolo to v noci, musela som vziať dve tabletky a kým zabrali celý čas som preplakala a triasla som sa napriek tomu že na bolesť som zvyknutá. mala som pocit ako by mi lámali nohu, sekali do nej sekerou. bolesť postupuje po končatine, väčšinou zdola nahor alebo naopak. tieto bolesti mali aj moja mama aj babka, je to normálne? nikoho iného s takými bolesťami nepoznám, nikdy som si nič nezlomila, nepoznáte nejaký alternatívny spôsob liečby?

Súvisiaci obsah

bibba

nestraste normalne som sa zlakla. mna bolievaju nohy, stehna a lytka napriklad od nervov, od zimy.. taka vnutorna bolest. moze to byt reuma? a tiez ma bolia ladviny? zeby to boli skor krize a reuma? ale mne sa zda ze su to oblicky skor... ale citam jak to opisujes a zamyslela som sa trosku nadtym

karioll

ojka,ok.
potvrdili to,co tu my dvaja piseme cely den,a myslim,ze zbytocne.bolo tam o reume,ze ziju kratsie o 10 rokov a tak.archiv joj si treba pozriet

ojka

karioll
neviem síce ani ja, čo dnes v tych spravach bolo, ale nechaj to už tak, on vie, čo má, alebo by mal robiť, tak nech sa rozhodne ako chce a ospravedlnovať sa tiež nemusí,ked viem,že nechce (:
ale ešte raz ti veľmi ďakujem(:

miarik

karioll
ty si si to o nej tiez myslel? :-D zatial nemam dovod sa ospravedlnovat ani jej ani tebe ani nikomu inemu,vsetci sa tvarite ako keby ste pojedli všetku mudrost sveta.

miarik

karioll
no už som to nestihol, snád ak budu davat o pol osmej v spravach tak mozno pozriem
jej?? Jej sa mam ospravedlnit? No ked pridem na to ze preco?

karioll

miarik
posledna rada
dnes o 18 na joj spravy,urcite ich budu opakovat,alebo ved archiv na internete.
tak si pozri ten prispevok o reume a ak si chlap,aspon ojke sa ospravedlnis