nastrelovanie nausnic

Dino1745

chcela by soms a spytat ze ci boli aj nastrelovanie do hornej casti ucha..obavam sa kedze tam je chrupavka ci to prilis neboli..

Karina

Neboli to, ja som ucitila len tlak a bolo to... Potom som mala dierku trosku citlivejsiu par dni, pretoze si nausnicou musis niekedy zatocit, aby sa to dobre zahojilo, ale nijaka bolest :)

Iwaaa

Ahojte.. chcela by som poradit.. Chcem si dať nastreliť ucho.. len sa strašne bojím že ma t bude bolieť.. pomôžete mi ?..

gretus

ja som si dala nastrelit este ked som mala 12 rockov 2 dierky v zlatnictve :) a to stalo este za slovenskych 150 korun jedna aj s nausnicou :) Ale vobec to nebolelo bolo to naozaj len ako odber krvy alebo ockovanie :) je to zalezitost jednej sekundy.. aj ked nejakych 10 minut potom to je take dost cervene.. ale je to v pohode piercing boli viac :))

VeronušKa

čaute baby! U nás sa to robí u kozmetičky, bolí to asi tak ako keby ťa očkovali..čiže trocha to štípe, inak v pohode. Stojí to pod tích 150 Sk na jedno ucho.. čiže bude to asi okolo 5 € no neodporucam vam prepychovať s ihlou-ak hej iba zo sterilnou inak lepšie by bolo dať si to nastreliť vtedy nestratíte ani kvapku krvy, čo pri prepichnutí to krváca.