Annemarie Borlind kozmetika

adulka11

Ja mám 26 r. a zmiešanú pleť. Užívam sériu combination, niekedy mi stačí len čistiaci gél a toner, to mi stačí, pekne zmatní pleť, žiadne vyrážky konečne :-) krémy moc nedávam,len keď je taka suchá pleť, alebo teraz na zimu.

ivana 28

Mám citlivú pleť a dlho som hľadala vhodnú kozmetiku, na všetko som reagovala, až kým som nevyskúšala vzorku od Annemarie Borlind. Nielenže som nereagovala, ale malo to aj skvelé účinky na moju pleť. Som konečne happy, že už nemusím nič hľadať a skúšať ! Všetky,čo máte podobný problém s citlivou pleťou odporúčam vyskúšať vzorky.

lenkia

Toto je vyhradny distributor www.azet.sk. Mozte si pozriet vsetky produkty na ich internetovej stranke, obcas mavaju aj dobre zlavy :)). treba pozerat, niekedy sa oplati.

Janula66

Tak ja mám veľmi dobré skúsenosti s touto značkou. Mám 38, po 2 pôrodoch, takže moja pleť prešla mnohými zmenami. Používam BioLifting z rady NaturRoyale, je úplne úžasný, cítim ako mi naplo pleť, je žiarivejšia, hydratovaná, takže úplne mi vyhovuje. Na začiatku som vyskúšala komplet sadu LL /keď som bola mladšia po 30-tke/ :-), potom System Absulute, ktorý používam teraz v kombinácii s Bioliftingom. Určite nebudeš sklamaná, ja len odporúčam.