Annemarie Borlind kozmetika

ladycat88

@Isue
Purifying je skor na problematicku plet - aknoznu. To ja nemam, mam len obcas nejaku vyrazku a samozrejme z mastnej pleti sklon k ciernym bodkam. Takze preto som zvolila skor Dado Sens. Ale vazne sa to zlepsilo, asi to chcelo cas, kym sa plet nauci a prisposobi.

dinda12

mooly na rôzne problémy..vieš si vybrať radu podľa toho čo ťa trápi..s čím tvoja pleť sa musí pasovať..či je to akné..či vrásky..či suchá pleť alebo naopak mastná a podobne..

Isue

To je super, že akné takto, to je paráda, neskúšala si to kombinovať s Purifying Care? Vyzerá, že toto, čo teraz používaš ti na akné prospieva, ale možno na mastnú pleť by ti toto mohlo pomôcť. :)

ihlana

ANNEMARIE BORLIND kozmetika je vhodna pri roznych problemoch s pletou, tato znacka ma rozne rady pre rozne typy pleti, co je podla mna velmi podstatne, aby plet dostala vsetko co potrebuje ;)

ladycat88

@Isue
Akné - za mňa teda super. Pozor, nemám ale pubertálne akné, ale akné z mastnej pleti a zrelšiu pleť: +30.
Jasné, že počas mesiaca, kedy sa žen.hormóny menia mi napr. na brade vznikne jeden pupienok, ale inak nič.
Čo sa týka mastnenia pleti to u mňa ako antimatt nepomohlo. Pleť mastná rovnako.

maryen

Silvinecek ani sa ti nečudujem, že ťa každý jeden potešil, predsa len keď je to kozmetika a ešte aj prírodná, tak myslím, že každú z nás nič nepoteší viac ;)