poti sa mi chrbat

mnamka257

mno to je uplne normalne :))pokial viem tak este ziadny antiperspirant na chrbat nevynasli...skus nosit vzdusne tricka a tricka ,ktore nepohlcuju pot-aby si nemal/a na tricku flaky...alebo si skus na chrabat naniest antiperspirant , ktora je urceni na podpazusie-za vysledok ale nerucim...ale podla mna to za pokus stoji-pretoze ako to vyzera, inu moznost nemas...

majkl_

Potil som sa viac ako je normalne ked som pribral dakych 10 kg. (z cca 90kg na 100kg, moja vyska 190cm). Nadmerne som sa potil predovsetkym na chrbte - viac v lete, menej v zime. Stacilo ked som zrychlil chôdzu a uz zo mna tieklo. Uz ma dost otravovalo chodit s mokrym trickom. Tak ma napadlo, ze ked som vazil menej, nepotil som sa v takej miere. Rozhodol som sa zhodit aspon tych 10kg a cuduj sa svete - pomohlo mi to. Tuk izoluje a tym zhorsuje odvod tepla, treba schudnut. No velku ulohu tu hra aj genetika a dalsie faktory. Takze co sa urcite vyplati je upravit si jedalnicek, nejest klobasky parky ale pekne zdrave jedla, sem tam si zasportovat. Vela uspechov