chlamydie... aké lieky ste používali

adkalc

A este som zabudla, dr. mi predpisal Clotrimazol AL 100, teraz uz pijem acidka a riedim si koncentrat z aloe. Ahojte

gigi

mne chlamydie zistili pred mesiacom.. uzivala som aj s manzelom Klacid- antibiotika.. no nepocitujem zlepsenie. na buduci tyzden idem na kontrolu a uvidim, ako bude pokracovat liecba

abeceda

baby pozor!!!!brala som summamed, doxyhexal,ciprinol(aj ciphín) ale stale sme boli s muzom pozitívni. Az na webe som nasla info, ze pocas CELEJ liečby musi MUŽ dodrzat SEXUALNU ABSTINENCIu, pretože k chlamýdie sa rozmnožujú pri ejakuácii - t.j. pri ochrane s kondomom sa sice zena vylieci, ale muz NIE a potom to ide odznova.BACHA NA TO!!!Ja som mala bolesti take, ze som nemohla chodit(podbrusko, krize)!

pegi

nechcem strasit ale ja sa na to liecim uz 2 roky. brala som najprv sumamed, potom sumamed 2x davka, teraz doxyhexal a dufam ze uz zaberie lebo ma trfi z toho slak. vecne vytoky a palenie . sucastne beriem aj lokalne antibiotika do posvy ale ked ich doberiem 2-3 dni a vytoky su spet. tot neprajem ani najhorsiemu nepriatelovy. a pozor ziaden sex pocas liecby !!! co je velmi tazke